• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nagykövetségek

DeletedUser4917

Vendég
Ki is próbáltam eladtam . Adott 34,5 millió aranyat és 3,45 millió alapanyagot vissza és nem kell az utolsó két kutatásomhoz ami a főépület és az egyik csoda .
 

Tejinashi

Erős harcos
Befejeztem a Nagykövetségek fejezetet, de nem kaptam olyan feladatot., hogy bontsam le az épületeit, pedig már az a feladat is megjött, hogy építsem fel a Kereskedelmi központot. Ezek szerint nyugodtan lebonthatom az épületeket, mert már nincs is rá szükség?
 

Calyr

Veterán
Befejeztem a Nagykövetségek fejezetet, de nem kaptam olyan feladatot., hogy bontsam le az épületeit, pedig már az a feladat is megjött, hogy építsem fel a Kereskedelmi központot. Ezek szerint nyugodtan lebonthatom az épületeket, mert már nincs is rá szükség?
Igen. Egy bizonyos kor felett már nem az az utolsó feladat, hogy add el a vendégportált (aztán a mostani utolsó fejezetben megint lesz ilyen, de ott sem ez az utolsó :) ).
 
Fent