• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Nagykövetségek

Erica

Veterán
Sziasztok
Nagyon várom.Gondolatban lebontottam az Új Fajnak a fél városom.Néztem a Béta szerveren,milyen szépek lettek a grafikák.Köszönet érte. Hál istennek van annyi Teleportáló micsodám,hogy lepakoljak mindent.Jöhetnek,,,,ajtó nyitva :):)
 
Utoljára szerkesztve:

Burney

Felderítő
Sziasztok! Mikor kezdődik, még a harsona nem jelezte??
Nem mintha neki akarnék ugrani azonnal, örültem hogy az Elvenarokat kinyögtem egy hete, van még mit fejlesztenem, no meg a magokat gyüjtögetni pár hétig ;)
 

SirSmithy

Veterán
Nekem inkább ezt értelmezte valaki: A Törpkirály, és a Tündér Királynő leghamarabb 2020. április 20-án érkezhet a városodba.

Ez lehet akar 2030 is... akkor ez ma van, vagy holnap vagy egy hét múlva?
Vagy a jelenlegi szituációban most meg ők is karanténban maradnak?
 

Syntex

Ex-Csapattag
Sziasztok,
Még a mai nap folyamán várható, remélhetőleg legkésőbb estig megérkeznek. Ha esetleg valami technikai probléma miatt csúszna holnapig, jelezni fogom nektek. Addig is szíves türelmetek kérem! :)
 

Putyika

Veterán
A Törpkirály, és a Tündér Királynő leghamarabb 2020. április 20-án érkezhet a városodba.
Én ezt úgy értelmeztem, hogy akik már végeztek az Elvenar korral azokhoz ezen a napon érkeznek. Szerintem szándékosan nem írták azt, hogy mindenkihez, mert aki még a Törpöknél jár, ahhoz majd csak később érnek oda. :)
 

DeletedUser5760

Vendég
Bár a saját véleményemet leírtam már másik accountról, de szó nélkül törlésre került, és bármi előzmény nélkül tiltást is kaptam, így én is kénytelen vagyok ennyit írni...


Jajj de szupi, tök jó lett annyira ügyesek vagytok köszönöm szépen ♥
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vicacica1

Erős harcos
A Törpkirály, és a Tündér Királynő leghamarabb 2020. április 20-án érkezhet a városodba.

Ez lehet akar 2030 is... akkor ez ma van, vagy holnap vagy egy hét múlva?
Vagy a jelenlegi szituációban most meg ők is karanténban maradnak?

2020.április 20-a az ma van...Nem tíz év múlva,nem holnap és nem egy hét múlva hanem ma...:p


Én ezt úgy értelmeztem, hogy akik már végeztek az Elvenar korral azokhoz ezen a napon érkeznek. Szerintem szándékosan nem írták azt, hogy mindenkihez, mert aki még a Törpöknél jár, ahhoz majd csak később érnek oda.


Mindenkihez ma érkezik...2020.április 20-a az mindenkinek ma van függetlenül attól hogy ki melyik fejezetnél tart...:D
 

Putyika

Veterán
2020.április 20-a az ma van...Nem tíz év múlva,nem holnap és nem egy hét múlva hanem ma..
A dátum előtti "leghamarabb" szócska az jelent neked valamit? Ha ma van a leghamarabb, akkor nyugodtan lehet 10 év múlva is, amikor ténylegesen jönnek. :p
Mindenkihez ma érkezik...2020.április 20-a az mindenkinek ma van függetlenül attól hogy ki melyik fejezetnél tart...
Ez nem teljesen igaz. A játékban valóban látni őket a techfán, de a városomba, majd akkor érkeznek, amikor odaérek a kutatással. ;)
 

Lupuj

Erős harcos
A dátum előtti "leghamarabb" szócska az jelent neked valamit? Ha ma van a leghamarabb, akkor nyugodtan lehet 10 év múlva is, amikor ténylegesen jönnek. :p
Szia!

A magyarban ez a szó "leghamarabb", azt jelenti ennél hamarabb NEM. (és még én vagyok a kötekedő ?!)
 

Putyika

Veterán
A magyarban ez a szó "leghamarabb", azt jelenti ennél hamarabb NEM.
Szia!

Ez igaz, ha csak az egyik oldalát nézed. De egyben ad egyfajta szabadságot a jövőre nézve, mivel egyáltalán nem jelenti azt, hogy az adott pillanatban valami valóban be fog következni....
Ha én azt mondom, hogy: Leghamarabb holnap tudok boltba menni. Az nem jelenti azt, hogy holnap valóban meg tudom ezt tenni, csak annyit takar, hogy holnaptól hamarabb nem, de előfordulhat, hogy csak 2 nap múlva fog bekövetkezni.
 

Vicacica1

Erős harcos
Én ezt úgy értelmeztem, hogy akik már végeztek az Elvenar korral azokhoz ezen a napon érkeznek. Szerintem szándékosan nem írták azt, hogy mindenkihez, mert aki még a Törpöknél jár, ahhoz majd csak később érnek oda.


Ez nem teljesen igaz. A játékban valóban látni őket a techfán, de a városomba, majd akkor érkeznek, amikor odaérek a kutatással.


Szerintem mindenkihez megérkeztek mert mindenki látja őket a techfán...Ezt aztán felesleges ragozni...

A dátum előtti "leghamarabb" szócska az jelent neked valamit?

Igen...Nekem azt jelenti hogy a megadott dátum előtt semmiképpen nem...
 

DeletedUser5760

Vendég
Ezt az egészet annyival lehetne a jövőben kiküszöbölni, hogy "várhatóan" vagy "előreláthatólag" X-kor érkeznek. Ahogy eddig is volt.

Szó mi szó az angol fórumon is furán hangzik az "as early from April 20" megfogalmazás.
 

Vicacica1

Erős harcos
Bár a saját véleményemet leírtam már másik accountról, de szó nélkül törlésre került, és bármi előzmény nélkül tiltást is kaptam, így én is kénytelen vagyok ennyit írni...

Ez kísértetiesen emlékeztet egy illetőre...De ő nem lehetett mert szerencsére tovább lépett,vagy kirúgták...Nem tudom de beszélik ezt is azt is...:D
 

DeletedUser5760

Vendég
Elnézve a magasröptű vitákat egy darab szón, nem hinném... :D

Na de én nem fogom rontani itt a levegőt, a lehető legjobb kezekben van itt mindenki
 
Fent