• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Support Nagydíj berakadt

Micu65

Felderítő
Sziasztok!
Ma úgy jártam, hogy végigmentem a varázslók zarándoklatán, eljutottam a végéig, és kezdhettem előröl. Csak éppen a nagydíjam nem kaptam meg:



Szerencsére a zarándoklatból kilépve (bár jelzés nem volt) bekerült a nagydíj a raktáramba, és a visszalépéskor már a következő nagydíjért mehettem.

Üdv!
Micu541596254218577.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Ma úgy jártam, hogy végigmentem a varázslók zarándoklatán, eljutottam a végéig, és kezdhettem előröl. Csak éppen a nagydíjam nem kaptam meg:



Szerencsére a zarándoklatból kilépve (bár jelzés nem volt) bekerült a nagydíj a raktáramba, és a visszalépéskor már a következő nagydíjért mehettem.

Üdv!
Micu542309 bővítmény megtekintése
Kedves @Micu65
Légyszíves lépj kapcsolatba a Supportal , hiszen csak ott tudunk neked segíteni, itt nem. Köszönöm szépen.
 

Micu65

Felderítő
Kedves Cyklon!
Köszi a gyors választ!

Igazán nem Support (hiszem mint írtam megkaptam a díjat), hanem program működési hiba.

Utána még egyszer végigmentem a feladatsoron, megint beragadt, de (bezárás után) akkor is megkaptam a díjat.

Üdv!
Micu
 
Fent