• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Névadó játék

DeletedUser3

Vendég
Kedves Elfek és Emberek,

Itt leírhatjátok véleményeteket a Névadó játékról. Kérjük, tartsátok szem előtt, hogy a játék globális, tehát minden szerveren megrendezésre kerül. A magyar nyertesek a magyar szerveren kapják meg a nyereményüket.
Kérünk mindenkit, hogy az általa beküldött javaslatot tartsa titokban, ezzel is megőrízve a fair-play lehetőségét. :)

Szerkesztés: A nevezéseket ide kattintva küldjétek be!

Üdvözlettel:
Az Elvenar csapata
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser262

Vendég
hová írjuk Vanek a névadó játékhoz?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek

Veterán
Igen. :)
A játékok mindig 'kint' vannak a 'főmenübe' (hú, de képzavar lehet így leírni, de most más nem jutott eszembe); ez itt csak a kibeszélője a játéknak (nem véletlenül van a "Kibeszélők" között. :)
Itt eszmét lehet cserélni, lehet véleményeket nyilvánítani, ötleteket, gondolatokat megosztani, de a megoldásokat itt nem fogják elfogadni (hiszen ha valaki ide írja be, akkor máris sérült a 'titkos'-ságra vonatkozó rész).
 

DeletedUser

Vendég
Az "egy név" szomorú konstatálása volt annak az emészthetetlen ténynek, miszerint egy játékos egy nevet adhat be. No én előbb beírtam, azután ide jöttem szomorkodni. A másik 350 győztes ötletemmel mi lesz?
Vagy regeljek 60x. Ketrecbe zárt oroszlánnak érzem magam! Engem itt kérem az önmegvalósítás hamis álcájával véreztetnek ki! A dél Szingaléz hangzó-vesztőből 3-8 kiváló lehetőséget látok és még nem hozakodtam elő néhány holt és más csak általam részegen beszélt nyelvekről. Hol itt az igazság?

Egyébként a díszpizsama tetszetős bár jogosnak tűnik, ha nyersz vele fele mindenképp Vanekot illeti. De azért a díszpijama és egyéb pizsamapartikkal csak óvatosan. Erről később besűlt rovatunkban a "korán kelők...-ben" fogok megemlékezni.
 

Erica

Veterán
Sajnos az én városnevem nem került be :(
Sajnálom...de ne szomorkodj,,lesz még ilyesmi játék biztosan,,és akkor majd Te is bekerülsz!!!♥;)

Egyébként ha jól tudom az első név ami a listán van.Gandalf tünde neve,A GYŰRŰK URA "c"nagy sikerű könyvből.Nagyon hajaz rá......nem???
A Gandalf nevet a középföldei emberek adták neki, először mint Szürke Gandalf ismerték, majd a Gyűrűháborúban a szövetség vezetőjeként Fehér Gandalf néven. A tündék között és Gondorban Mithrandirként (Szürke Zarándok) ismerték.
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek

Veterán
Én meg nem indultam (nem akartam még itt is nyerni mások előtt :D - na jó, csak nem jutott eszembe olyan név, ami nekem tetszene).

A szavazásról és eredményéről: egyrészt nekem valahonnan ismerős a Mythrandill is (meg nem mondom honnan); másrészt meg attól félek, hogy a szavazás le fog 'alacsonyulni' arra a szintre, hogy kinek a nagyobb a szavazásra mozgatható ismerősi köre (ahogy ez általában szokott is lenni - most is a 'csodamaciföld' vezet, aminek nem hiszem, hogy túl sok köze lenne egy valódi Elvenaros-elfes-emberes játékhoz (remélem, nem fognak kitalálni medveembereket, mert van még sok 'normális' faj, akit be lehet illeszteni ebbe a játékba)).
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, picit hajaz rá, de nem ugyanaz, és ez volt a kritérium.
 
Fent