• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva néhány 5let...

  • Témaindító Deleted User - 204368
  • Kezdés ideje

Deleted User - 204368

Vendég
1. Tünde kor. Fák és lampionok fejlesztése mellég ág tehát nem kötelező kikutatni. akkor miért szól hozzá fő ági küldetés? értelmetlen.... vagy legyen kötelező kikutatni vagy ne szóljon hozzá küldetés.
2.elfek fa manufaktúrája kezdeti szinten kisebb mint az emberé és ez tisztességtelen előnyt jelent főleg kalandok során. egy teljes elfekből álló klán eredményesebben tud kalandozni mert kevesebb helyen több manu fér el.
3. egyes csodák pl. Titkok kötete számolja h eddig hány darab tp-t termelt. csak szinesíteni a játékot.
4. az épületek mutassák azt is h jelenleg hány lakosba kerülnek mennyi kultúrába stb h könnyebben lehessen számolni kalkulálni velük a jövőben főleg manufaktúráknál jelent ez gondot.
5. város elforgatás lehetősége. sok helyzetben komplikált építeni vagy az utat kiszedni mert nem látsz megfelelően mögé az épületnek.
 

DeletedUser4332

Vendég
4. az épületek mutassák azt is h jelenleg hány lakosba kerülnek mennyi kultúrába stb h könnyebben lehessen számolni kalkulálni velük a jövőben főleg manufaktúráknál jelent ez gondot.

Ha az eladás gombot az épület fölé teszed, akkor kiírja ezeket. Lakos, kult és ezeknek az összegét, a ranglista pontot is.
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha az eladás gombot az épület fölé teszed, akkor kiírja ezeket. Lakos, kult és ezeknek az összegét, a ranglista pontot is.
köszönöm. ezt még nem vettem észre. attól még szerintem lehetne láthatóbbá tenni is. de így is oké mostmár
 

Deleted User - 204368

Vendég
Ha felemelsz pl. egy darab utat és arra a területre viszed, átlátszókká válnak a környező épületek, elég nagy területen.
attól még ugyanúgy komplikált és 2 hete hagytam el a törpöket és ma találtam oylan utat ami nem törp út volt hanem egy régebbi. kis probléma de probléma
 

Deleted User - 204368

Vendég
kevesebbet is termel
nem is az a baj gondolom ki van egyensúlyozva h egyenlőt termeljen.csak a kalandok során mikor lerak vki 10db manu triot trionként 2 db helyet spóról meg ami 5 db műhelyet jelent +ban csak azért mert elf. ez nem tisztességes a kalandok során ahol egynelő eséllyel kéne indulni mindnekinek
 

DeletedUser4281

Vendég
nem is az a baj gondolom ki van egyensúlyozva h egyenlőt termeljen.csak a kalandok során mikor lerak vki 10db manu triot trionként 2 db helyet spóról meg ami 5 db műhelyet jelent +ban csak azért mert elf. ez nem tisztességes a kalandok során ahol egynelő eséllyel kéne indulni mindnekinek

Akkor mit szóljunk mi acélosok? Nálunk mindkét fajnál 2x2. Ezek szerint mi vagyunk az elnyomott kisebbség... :)
 

Deleted User - 204368

Vendég
Akkor mit szóljunk mi acélosok? Nálunk mindkét fajnál 2x2. Ezek szerint mi vagyunk az elnyomott kisebbség... :)
semmi köze nincs a jövőbeli a termeléshez. itt csak a kalandok számítanak. a jövőben neked kevesebb manu többet termel. egyensúlyban van
 

DeletedUser4281

Vendég
2x2 írtam ha figyeltél, pont 1. szinten és pont emiatt (kaland, event) írtam!. :)) Van hogy 15 is lent van, akkor ezek szerint mi minden nagyobb megmozdulásnál eleve hátrányban vagyunk!!
Nem kell befeszülni, ez csak játék! Van ahol hátrányban vagyunk, van ahol előnyben. :)
 

DeletedUser1259

Vendég
Én értem mit akar RED1 mondani. Az embereknél a kalandozáshoz 1 manu hármas 10 kockát foglal el az elfeknél meg csak 8-at mivel a deszkamanu kisebb. viszont én azt gondolom erről, hogy teljesen elenyésző a különbség. Ha két fejezet között van az ember akkor amúgyis sok terület van. Ha nem akkor meg amúgy se tud annyit kirakni se elf se ember, hogy tudjon eleget termelni.
 

Deleted User - 204368

Vendég
ezek csak 5letek nem több. h a játék kiegyensúlyozottabb legyen nyilván nem kötelező betartani ezeket a tanácsokat csak a kis hiba is hiba.
 

Deleted User - 204368

Vendég
2x2 írtam ha figyeltél, pont 1. szinten és pont emiatt (kaland, event) írtam!. :)) Van hogy 15 is lent van, akkor ezek szerint mi minden nagyobb megmozdulásnál eleve hátrányban vagyunk!!
Nem kell befeszülni, ez csak játék! Van ahol hátrányban vagyunk, van ahol előnyben. :)
de egy event közben mivel nem verseny ráérsz jobban. én nem siettem el az eventeket jóval idő előtt fejezem be. a jobbak előttem 2 héttel befejezték. az eventek során nem ér akkora hátrány mivel senkisem az ellenfeled. nyilván ha korábban van jó napi díj az szopás tud lenni
 

DeletedUser3

Vendég
1. Tünde kor. Fák és lampionok fejlesztése mellég ág tehát nem kötelező kikutatni. akkor miért szól hozzá fő ági küldetés? értelmetlen.... vagy legyen kötelező kikutatni vagy ne szóljon hozzá küldetés.
Később is befejezheted, nem akadsz el a tényleges fejlődéssel, a küldetésre később visszatérsz. Ezért.

2.elfek fa manufaktúrája kezdeti szinten kisebb mint az emberé és ez tisztességtelen előnyt jelent főleg kalandok során. egy teljes elfekből álló klán eredményesebben tud kalandozni mert kevesebb helyen több manu fér el.
A mérettel arányos a termelése. Olyan testvériséget pedig még nemigen láttam, ahol csak elfek lennének.

5. város elforgatás lehetősége. sok helyzetben komplikált építeni vagy az utat kiszedni mert nem látsz megfelelően mögé az épületnek.
A probléma ezzel az, hogy az épületek túloldalának nincs grafikája. Ezért sem lehet az épületeket forgatni.

Többit elmondták már. Elutasítva.
 
Fent