• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Mobil app

DeletedUser4399

Vendég
A mobil applikáción keresztül nem lehet látni ha a testvérség tagnak jelöl és a leveleket se. Az lenne a kérédésem hogy ezel lehet e valamit csinálni??
 

korosizs

Újonc
(Elf) Kristály Világítótorony épülettel rendelkezem és nem kapok kincsesládát, amikor szomszédi segítséget nyújtok mobilon.
Amikor kapom a törött szilánkokat (pl: bajnokságból), nem jelzi, ha elfogyott a szabad hely. Régebben ezt nézte, úgy emlékszem, most mért nem !?
(Se mobilon, se a honlapos verzión)
 

DeletedUser

Vendég
(Elf) Kristály Világítótorony épülettel rendelkezem és nem kapok kincsesládát, amikor szomszédi segítséget nyújtok mobilon.
Azt gondolom, hogy ez idő kérdése és meglesz mobilon is, ahogy már látogatni is tud ott a játékosok egy része.

Amikor kapom a törött szilánkokat (pl: bajnokságból), nem jelzi, ha elfogyott a szabad hely. Régebben ezt nézte, úgy emlékszem, most mért nem !?
(Se mobilon, se a honlapos verzión)
Nem, régebben sem nézte. Figyelni kell. ;)
 

korosizs

Újonc
Nem, régebben sem nézte. Figyelni kell. ;)[/QUOTE]

Én pedig belefutottam 1x, néztem is, hogy mért nem enged tovább, mire rájöttem, hogy betelt a szilánk.
Egyébként meg jó lenne, ha nézné a rendszer ;)
 
Fent