• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

mobil - íPad - pc

Tyuri

Felderítő
Sziasztok.

Azt szeretném megtudni, - főleg most a testvériségi kaland miatt - hogy íPad - n lehet -e kalandozni.
Azt tudom, hogy mobilon nem lehet, de azt halottam, hogy íPad-n lehet, De azt meg azért nem értem mert az íPad is androidos operációs rendszert használ, akkor az hogy lehet.

Vennék íPad -t ha tudnék rajta kalandozni. Van olyan amin már lehet ??

Szóval teljes bennem a káosz.:(:eek:

Ha van valaki aki ezt elmagyarázná nekem nagyon szépen megköszönném.

Üdv : Tyuri
 

Tyuri

Felderítő
Az iPad nem Android(os) operációs rendszert használ. Az iPad op rendszere az iOS , ami sokban más, nem a Linuxon alapul.

az Apple használja az iost....a többi Androidos......Az egyik online oldalon ( Á.....ő ) hasonlítottam össze.....de azért köszi.....
 

Tyuri

Felderítő
De a hozzászólásotokból ítélve lehet hogy a tabletet is bele kellett volna írni.....
Az alapkérdés ettől függetlenül arról szólt, hogy milyen gépet íPad vagy Tablet vagy ...ami a laptopnál kissebb , billentyűzet nélküli eszközt vegyek amin működik a játék kalandozásos része.
Bocsi ha nem volt egyértelmű a kérdés....de pont azért kérdeztem mert nem tudom......
 

mircipirci

Tapasztalt építő
Sziasztok.

Azt szeretném megtudni, - főleg most a testvériségi kaland miatt - hogy íPad - n lehet -e kalandozni.
Azt tudom, hogy mobilon nem lehet, de azt halottam, hogy íPad-n lehet, De azt meg azért nem értem mert az íPad is androidos operációs rendszert használ, akkor az hogy lehet.

Vennék íPad -t ha tudnék rajta kalandozni. Van olyan amin már lehet ??

Szóval teljes bennem a káosz.:(:eek:

Ha van valaki aki ezt elmagyarázná nekem nagyon szépen megköszönném.

Üdv : Tyuri

Kedves Tyuri,!

én ipad-en játszom, illetve pc-n is.
Ha szeretnél venni egy ipad-et az a legjobb... mobil alkalmazást ill a puffin browswert ajánlom amit telepiteni kell a ipad-re. A mobil alkalmazáson most nem megy a testvériségi kaland de a puffin browserrel igen mivel ugyan úgy kell használni mint a pc-s verziót. . Ez az egy olyan böngésző ami tudja a flashplayert kezelni önmagában. Se a safari, se a google nem tudja megnyitni a játékot.

Én már lassan 3 éve igy játszok.
Ha kérdésed van irj.

Szép napot: Mircipirci
 

nlstemplar

Veterán
Szerintem több cég is gyárt különböző képernyő és más paraméterekkel s azokat is ípad-nek hívják.
Csak a pontosítás véget, hogy máskor ne menjen félre a kérdés feltevés.
Több cég is gyárt tabletet, ezek közül az Apple tabletje az iPad, de:
Az iPad az Apple levédet márka neve, más cég nem használhatja.

A kérdésedre pedig
Elvileg mobiltelefonon is játszható az Elvenar, a gyakorlatban meg készülék függő lehet a dolog.
Javaslom, hogy inkább nevesebb gyártó készülékeiből válasz, és ne régi márka legyen, mert 4.4-es Android verzió kell hozzá legalább. A leírása szerint. És nagy a hely igénye.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Ma kiírta a mobájlom, iphone s5, "Frissítse a mobilverziót ( Elvenar)
Rányomtam a frissítésre, de nem csinálja.
Nem frissít.Belépni se enged telón a játékba.
Elavult lett a telefonom?

Kami
 

Tyuri

Felderítő
Kedves Tyuri,!

én ipad-en játszom, illetve pc-n is.
Ha szeretnél venni egy ipad-et az a legjobb... mobil alkalmazást ill a puffin browswert ajánlom amit telepiteni kell a ipad-re. A mobil alkalmazáson most nem megy a testvériségi kaland de a puffin browserrel igen mivel ugyan úgy kell használni mint a pc-s verziót. . Ez az egy olyan böngésző ami tudja a flashplayert kezelni önmagában. Se a safari, se a google nem tudja megnyitni a játékot.

Én már lassan 3 éve igy játszok.
Ha kérdésed van irj.

Szép napot: Mircipirci
Köszi a választ. Ha jól értettem, akkor olyan ipod van neked ami androidos és arra telepítetted azt a böngészőt.
 
Fent