• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Mictlan

DeletedUser2891

Vendég
Sziasztok!

Most alapított testvériségembe tagokat várnék. Első és második korosok jelentkezését várom a térkép partvonaláról, akik szeretnék felfedezni Elvenar világát.

Rólam annyit, hogy van sokkal magasabb szintű városom is, a játékban otthon vagyok, így a játék hogyanjában tudok segítséget nyújtani. :)

Ezt a testvériséget tényleg elsősorban azoknak alapítottam, akik kezdéskor elveszve érzik magukat, de szeretnék folytatni a játékot! :)

Jelentkezni itt, vagy a játékban üzenetben lehet nálam.

Köszönöm a figyelmet! :)
 

DeletedUser2891

Vendég
Elsőtől ötödik koros városokig várjuk a jelentkezőket! :)
 

DeletedUser2891

Vendég
3-5. koros tagokat vár testvériségünk sok szeretettel! :)
 

DeletedUser2891

Vendég
A lehetőség továbbra is nyitva.
Acél-deszka-tekercs-selyem-varázspor-drágakő bónuszos csapattagokat keresünk, ezek bármilyen kombinációjában.
 

DeletedUser2891

Vendég
Akarunk!.. Egy rekettyést..
Hopp, ez egy másik történet.. :)

Testvériségünk új tagokat keres! Elsősorban selyem- és acélbónuszos játékosokat várunk sok szeretettel barátságos kis csapatunkba! :)

Akit érdekelne a dolog, az írjon nekem vagy a játékban doktorkának vagy Sentának! :)
 

DeletedUser2891

Vendég
Vándor, vidd hírül a spártaiaknak, hogy… Tudod mit? Ne vigyél hírül semmit, hanem lépj közénk! :)

Jelenleg deszka-selyem vagy márvány-selyem bónuszos csapattársakat keresünk!

Amit ajánlani tudunk:
- nagyon jó piac (a tisztességes ajánlatok gyorsan gazdára lelnek)
- aktív, lelkes, segítőkész tagok (szinte mindig van bent valaki, aki segítséget tud nyújtani)
- a kalandban méretünkhöz képest nagyon jó helyezést szoktunk elérni
- aktív bajnokság, melyben jelenleg 6-7 ládát nyitunk meg
- hatékony csodafejlesztési segítség.
- és persze jó fej társaság! :)

Mi tagadás persze vannak elvárásaink is, melyeket azonban, ha tényleg élvezed a játékot nem nehéz teljesíteni:
- min. 8000 pont
- aktív játék, heti motiválás legalább ötször
- a tesóságon belül korrekt kereskedelem
- az erődhöz képest vegyél részt a bajnokságokban és kalandokban
- a testvériségi üzeneteket kövesd figyelemmel

Dióhéjban ennyi! Ha a dióhéjon belül akarsz lenni, akkor keresd a főmágust, vagy Senta illetve zentropia mágusokat!
 

DeletedUser2891

Vendég
Selyemszövésben és drágakő-bányászatban járatos játékost keresnénk barátságos csapatunkban, legalább 25000 ponttal. :)
 

Senta

Erős harcos
egy leányt vagy legényt keresünk-kutatunk DESZKA-TEKERCS-VP bónusszal aki csapatunkba lépne
legyen min. 30000 pontod, kalandozz és bajnokizz aktívan velünk :D
jelentkezésnél tisztelj meg minket pár sorral a főmágusnak címezve, vagy Senta mágusnak :)
 

DeletedUser2891

Vendég
Barátságos tesóságunk keres egy deszka-varázspor bónuszos tagot, aki szeret aktívan kalandozni és bajnokizni és legalább 30.000 ponttal rendelkezik! Jelentkezés a játékban nálam vagy Sentánál illatos levélkében.. :)
 

Senta

Erős harcos
A tesósági ereszdelahajam után ismét felvétel lesz nálunk :cool: DESZKA-VARÁZSPOR bónusszal, kaland és bajnoki részvétel ( kvóta van! ) követelmény, olvasási és szövegértési képesség sem árt :D
minimum pont 30.000 némileg alkuképes :rolleyes:
Levélkék a főmágusnak vagy nekem ;)
 

DeletedUser1519

Vendég
Tesóságunk keres drágakőbányászatban és csiszolásban mesterfokon jártas játékost, aki némi bajnoki és kalandozói vénával is rendelkezik. Belépés azonnal, mondhatnám, hogy rögtön. Jelentkezni lehet illatos levélkében nálam vagy Sentánál!

A csapatról és feltételeinkről a játékban a bemutatkozásnál lehet olvasgatni.

Th.
 

Wiccara

Veterán
Kedves Olvasóm!



Családfa kutatásba kezdtem, vannak még testvéreim akiket nem találok!

Ha magadra ismersz, jelentkezz, hogy az új esztendő új élményeket hozhasson és megismerhesd a családunk többi tagját!

Vértestvérem a harcokat, kalandokat, versengéseket, bandázásokat kedveli.

Tejtestvérem közeli szomszéd lehet, egy kórházban láthattuk meg a napvilágot ..(még el is cserélhettek!)

Mostohám is keresem, nem leszek mesebelien gonosz, egyesek szerint „kedves vagyok”!

Ikertestvérem imádja a humort, a bringát és az édességet.

Távolabbi rokoni szálak sem zárhatóak ki, ellenben fontosnak tartom jelezni, senkinek nem vagyok a gazdag amerikai nénikéje ( vagyis 400.000 pont felettieket keresek :) , üzleti okokból pedig főnyeremény lenne egy gyémántbányász nagybácsi! ( preferált bónuszok: acél, tekercs, drágakő)

Gének és hozományok egyeztetéséhez kérlek írj belső üzenetben nekem.



Mindenkinek BUÉK és világbéke ;)

W.
 

Wiccara

Veterán
Last Minute ajánlat!
Kaland előtt még épp van időd becsatlakozni egy remek társaságba!
Írj illatos levélkét ChiefCsabu részére, és várunk szeretettel!
 

Wiccara

Veterán
Kedves Mindentlátók!

Várjuk keménymagok, összeszokott harcosok, aktív orákulumok jelentkezését; Zimmer Frei jeligére ide, oda bárhova! ;)
Amíg a készlet tart.. vagyis a hely..meg a kajapia.. részletekért olvass feljebb!

W.
 
Fent