• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Miért kell orkokkal fizetni a tartományokért?

DeletedUser931

Vendég
Sziasztok
Igaz lehet nem az új frissítéshez kötném a HSZ-emet,de mindenképpen leírom.Kissé mérges vagyok:mad::mad::mad: van vagy mittomén 15 felderített Tartományom,amin az istenért sem tudok túl jutni ,mivel kér már Orkokat.!!!MÉRT???Könyörgöm,hol vagyok én még az Ork korszakhoz?Nem minden esetben sikerrel végződik a csata,jó lenne olykor egyezkedni is,de NEM TUDOK!!:mad::mad::mad:Miért volt erre szükség?Már bocsi de olyan,mint aki gyermeket akar szülni,de még meg sem fogant ......:eek:Jó lenne ezen kicsit változtatni.
G.
 

Erica

Veterán
Szia
Nem is hibáról írt,hanem a játék kis mértéki egyensúlytalanságáról.(lást a fent említett példát)Mert valljuk be olykor van ez az,amaz,még ha sok esetben nem is reklamálunk.
Mi az hogy "előrerohanás"??Mert valaki vagy valakik haladnak a játékkal nem rohanás...ezt nevezik haladásnak.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser7

Vendég
Szerintem már párszor leírtuk erre a problémára a válaszunkat. A 10. gyűrűtől kezdve kifelé szükség van és szükség is lesz az orkokra. Ha már nincs több olyan terület ami ne kérne orkokat az azt jelenti hogy elértél egy határt, ami úgy lett megtervezve, hogy ne lehessen teljesíthető ork kor előtti városokkal.
Amikor bevezették ezt az újítást, akkor megértem hogy kiakadtak páran, hiszen akkor a semmiből kaptak egy hatalmas pofont a játékosok. Mostmár ez a játék része több hónapja, s tudni lehetett hogy ebbe az akadályba fogsz ütközni.

Nem szeretek játékokat összehasonlítani, de a nagy általánosságban minden játékban vannak ilyen korlátok, csak máshol ezt egy számmal jelzik és szintnek hívják, s ameddig nem érsz el egy szintet, nem érhetsz el bizonyos funkciókat. Ez van itt is, csak indirekt módon köthető a szintedhez.

Az hogy kéne ezen kicsit változtatni, az egy javaslat: erre a javaslatra viszont annyit tudok mondani, hogy a bevezetéskor is kiálltak a fejlesztők emellett a döntés mellett, így nem látok esélyt arra, hogy most, hogy a legtöbben elfogadták ezt a korlátot, visszacsinálnák.
 

DeletedUser1432

Vendég
Szerintem már párszor leírtuk ...
...Amikor bevezették ezt az újítást, akkor megértem hogy kiakadtak páran, hiszen akkor a semmiből kaptak egy hatalmas pofont a játékosok....
Ha nem fórumozik valaki, csak játszik, akkor bizony a semmiből kap egy hatalmas pofont a játékos. Most is meg lehet érteni a kiakadást.

... most, hogy a legtöbben elfogadták ezt a korlátot...
Az elfogadás és a beletörődés nem ugyanaz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

bere007

Veterán
Őszintén fogalamam sincs. Nem változott, szóval ha az a 11. akkor a 11.

Pontosan én sem tudom, csak úgy emlékeztem, mintha azt láttam volna valahol. (micsoda határozott kijelentés :D) Na majd kiderül, most egy 10est fedezek bár már abba sem vagyok biztos. :D

Kínai falakba ütközik a játékos.

Azt még nem találták fel, amit a magyarok ne tudnának lerombolni/tönkretenni/feloszlatni. Az a kis fal is csak azért áll még, mert tőlünk messze építették... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Már a 10.be is kellenek? Azt hittem, hogy 11től. Jobbnál jobb hírek. :(
Ahol 11 pont jár egy taliért, ott kellenek orkok. Az tán 10-re van a várostól, de ez nem biztos. Viszont 222 körüli tartományt lehet ork nélkül teljesíteni, úgyhogy te még ne ijedezzél nagyon. :p :)
 

bere007

Veterán
Ahol 11 pont jár egy taliért, ott kellenek orkok. Az tán 10-re van a várostól, de ez nem biztos. Viszont 222 körüli tartományt lehet ork nélkül teljesíteni, úgyhogy te még ne ijedezzél nagyon. :p :)


Az 11re van a városodtól, mert körönként 1 pont. :p Jól van, akkor még 1-2 hétig lesz dolga a felderítőmnek. :D Köszi.
 
Fent