• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva mezők zárolásának oldása a világtérképen

DeletedUser60

Vendég
aki területet akar foglalni , annak fel kell deritenie az adott területet
ezt csak akkor tudja megtenni , ha nincs zárolva az adott terület
a terület zárolása akkor oldodik fel, ha a mellette lévő terület teljesitve van

a javaslatom a következő lenne , a város amit felfedeztem, az is oldja fel a körülötte lévő területeket!
 

DeletedUser104

Vendég
amikor felfedezel egy uj területet akkor egy uj várost is felfedez, 1 terület és 1 város a felfedezés.
Anak nincs értelme ha felfedezel 1 várost és 5-6 területett, a terület felfedezés a lényeg, a város igy is a ráadás :D
 

DeletedUser60

Vendég
hogyne lenne , nem kellene minden mezöt leverni + kapnék várost amiért én jelenleg 2000 aranyat kapok ha segitek neki
30 városnál már 60e arany
 

DeletedUser12

Vendég
Pont az a lényeg, hogy minden mezőt le kell verni, ha tovább szeretnél haladni. Nem értem, hogy miért akarsz minden áron egy hét alatt végezni a játékkal... Azt meg még mindig nem érted szerintem, hogy jobban jársz, ha minél több területet foglalsz minél közelebb magadhoz, mert úgy fogod tudni bővíteni a városod...

Fejleszd a városházádat és még több aranyat fogsz kapni a takarításért!

Egyébként szerintem logikailag is gond van az elgondolásoddal, mert ha a felderített város körül nincsenek zárolva a területek és nem olyat akarsz "támadni" amelyiket már foglaltad, akkor a másik játékos városán keresztül tudnád csak a csapataidat küldeni. De az meg nem szép dolog Tőled! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent