• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Mennyi a manufaktúrák maximum termelése ? :)

DeletedUser5984

Vendég
Sziasztok ! :)

Azt szeretném kérdezni hogy hány % a manufaktúrák maximális teljeíteme ? Nemcsak a bónuszosokra értem hanem amik nem rendelkeznek bónusszal.
Esetleg van olyan Ősi Csoda ami ráhat a termelésre ? Előre is köszönöm a válaszoat ! :)
 

Calyr

Veterán
Sziasztok ! :)

Azt szeretném kérdezni hogy hány % a manufaktúrák maximális teljeíteme ? Nemcsak a bónuszosokra értem hanem amik nem rendelkeznek bónusszal.
Esetleg van olyan Ősi Csoda ami ráhat a termelésre ? Előre is köszönöm a válaszoat ! :)
A Hegyi Csarnok csoda tudja ezt, a törp kor végétől lesz elérhető.

Később majd lesznek érző áruk is, arra két külön csoda van.

Manukról leírás, adatokkal is:

A manuk teljesítménye nem %-os alapú, van egy alap termelés, ami a szint fejlesztéssel nő. Minden bónusz ezt az alapot plusszolja. A legfontosabb bónusz az ereklye bónusz, ennek 700 % a teteje, ezt érdemes mielőbb elérni ereklye gyűjtésekkel (felderített tartományok teljesítése+bajnokik alapján), és akkor már "sínen vagy". :)
 

DeletedUser5984

Vendég
A Hegyi Csarnok csoda tudja ezt, a törp kor végétől lesz elérhető.

Később majd lesznek érző áruk is, arra két külön csoda van.

Manukról leírás, adatokkal is:

A manuk teljesítménye nem %-os alapú, van egy alap termelés, ami a szint fejlesztéssel nő. Minden bónusz ezt az alapot plusszolja. A legfontosabb bónusz az ereklye bónusz, ennek 700 % a teteje, ezt érdemes mielőbb elérni ereklye gyűjtésekkel (felderített tartományok teljesítése+bajnokik alapján), és akkor már "sínen vagy". :)
Köszönöm szépen! :):) Ánéztem a wikit, és amíg elérhetővé nem válik a Hegyi Csarnok, addig jobb ha követem a tanácsodat. Békés játékot szeretnék, de hadakozni is kell eleget ahogy nézem.
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
Az egész Elvenar nagyon békés, a "harc" is csak igazán a nevében az. Automata módban igazából leginkább egy kő-papír-olló szerű tippelős játék, ahol ráadásul mindig a gép "tesz" előbb, így jó eséllyel lehet jót tippelni. De kézi módban sem harciasabb, mint egy malom vagy egy dáma vagy más egyszerűbb táblás játék.
 

DeletedUser5984

Vendég
Az egész Elvenar nagyon békés, a "harc" is csak igazán a nevében az. Automata módban igazából leginkább egy kő-papír-olló szerű tippelős játék, ahol ráadásul mindig a gép "tesz" előbb, így jó eséllyel lehet jót tippelni. De kézi módban sem harciasabb, mint egy malom vagy egy dáma vagy más egyszerűbb táblás játék.
Az egész Elvenar nagyon békés, a "harc" is csak igazán a nevében az. Automata módban igazából leginkább egy kő-papír-olló szerű tippelős játék, ahol ráadásul mindig a gép "tesz" előbb, így jó eséllyel lehet jót tippelni. De kézi módban sem harciasabb, mint egy malom vagy egy dáma vagy más egyszerűbb táblás játék.
Köszönöm hogy megrősítettél a hitemben. Pont a békeség miatt kezdem megszeretni egyrejobban az Elvenart. :) Nem volt véletlen a váltás a másik játékról. Ez itt az én igazi világom. Különösen tetszik a térképen a kétes alakok titulus. Ha esetleg püfölni kell a játékban, abban maga a gép is segít. MIvel látni az egységek leírását a saját és az ellenfél tulajdonságaival. Őszinte leszek. Sok Őcsi Csodát, legyen az hadi vagy egyéb a szépsége miatt fogok megépíteni. Még többet a hatákonysága miatt. De nem gyönyörű egy beépített hegység a jobb oldalon ? Ez is fontos szemont. Nekem legalábbis. :)
 
Fent