• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Megjelenítési hiba

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser183

Vendég
Játékverzió: 1.4.5. (a két nappal ezelőtti (??) frissítésnél jött elő a hiba és még mindig fenn áll)
Játékvilág: Arendyll
Böngésző + verzió: Chrome 49.0.2623.112 m
Flash Player verzió: 21.0.0.216
Operációs rendszer: Windows 10
Képernyőfelbontás: 1920 x 1080
Felhasználónév: szobek
Nép: Elfek
Reprodukálhatóság: 5/5
Küldetés neve: -----
Jelenlegi helyzet:
__ Az építési menüben és az összes felugró ablakban csíkosan jelenik meg a kép


Elvárt helyzet:
__ megjelenítés javítása :)
__ (mi lenne a hibamentes működés?)

Reprodukálhatósági lépések:
1. Bejelentkezel
2. Játék elindít

A játék az otthoni notebook-on is hibásan jelenik meg nem csak a munkahelyi gépen. Sajnos annak a leírását csak később fogom tudni csatolni.

Képernyőmentés a hibákról:
elvenar_error.png

elvenar_error2.png





Köszi:

Szobek
 

DeletedUser436

Vendég
Firefoxon vagyok Win10-es gépen ugyanezzel a felbontással és nincsenek csíkjaim
 

DeletedUser3

Vendég
Netán lehetséges, hogy a böngésző nem 100%-os nagyításon van? Akkor fordul elő ez a probléma.
 

DeletedUser436

Vendég
Netán lehetséges, hogy a böngésző nem 100%-os nagyításon van? Akkor fordul elő ez a probléma.
Az biztos, mert bementem hozzá és a városának max a negyedét látom egyszerre és nem majdnem az egészet, mint nála a screenshoton.
 

DeletedUser183

Vendég
A melóhelyi gépemen valóban nagyítva megy, bár eddig ez soha nem okozott problémát, de az otthoni notebookon nem nagyítottam eddig. Na de a lényeg, hogy a hiba az én gépemben van, majd konfigolom...

Akkor sorry, téma lezárható :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent