• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva manufaktúrák termelésénél színnel kiemelni a bónuszos termelést

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 35 97,2%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 1 2,8%

  • Összes szavazó
    36
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Melkor

Tapasztalt építő
Sziasztok

Nem tudom volt-e már ilyen ötlet, de én határozottan örülnék neki ha a manufaktúráknál lenne valami kiemelő szín vagy bármi ami mutatná a bónuszos dolgokat. Velem sokszor előfordult már hogy siettem és rossz féle termelést indítottam. Itt egy kép...
elvenar_manu.PNG
 

Natty

Felderítő
jó ötlet, támogatom. Sokszor nekem is nagyon figyelni kell, melyiket inditom el, hát nem sokszor sikerül eltalálni, ha siet az ember.
 

Deathfolk

Veterán
Nagyon támogatom, és én is sokat gondoltam már erre hogy meglehetne különböztetni másféle színű hátérrel a bonuszos termelést, vagy a zöld csík lenne más színű... csak nem írtam be ötletnek mert feleslegesnek tartom ezeket az ötleteket, nem hiszek benne hogy bármit is érne.... De ha már itt van akkor most írok:)
Velem már többször előfordult hogy éjjel/hajnalba fáradtam mikor benyomtam a 9 órás termelést rosszra nyomtam, így rengeteg magot elpocsékoltam nem bonuszos gyártásra... :( pláne alap manuknál, mert ott máshogy van a kiosztás is mint azoknál ahol még nem lehet felemelkedett árut gyártani, máshogy van a sorrend, megszokásból rányomok, sima árut akarok indítana aztán délelőtt mikor belépek látom hogy kész a nem bonuszos érző árú, nagyon jó erre belépni, bár legalább ilyenkor rendesen felébredek a vérnyomásom az egekbe XD Szóval nagyon jó lenne más színű kiemelés, amúgy tudom ott az a kicsi felfelé mutató zöld nyíl, de az olyan pici hogy beleolvad a képbe, alig lehet észre venni, pláne fáradtan este utolsó belepésnél.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Rikari

Veterán
Részemről is ment egy támogatás, mert nem egyszer belefutottam, hogy nem azt szedtem le amit szerettem volna. (Figyelmetlenség=rossz indítás, a színes felület könnyítené a kiválasztást).
 

Calyr

Veterán
Bevallom, első olvasásra feleslegesnek gondoltam, de látva a hozzászólásokat, igazatok van, menjen, támogatom.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent