• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Magok bomlása ikon

DeletedUser3513

Vendég
Sasszemed van :D
Sose vettem volna észre, de most megnéztem és a Sötét anyag labirintusában is így van
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
A Naplemente tornyoknál láttam egy kis kép hibát.
2152 bővítmény megtekintése 2153 bővítmény megtekintése
Fel vagy lefele a nyíl? (Növekszik vagy csökken :) )

Üdv!
Micu
Kedves @Micu65
A Nyilak jelölése nem hiba, hanem csökkenő érték mutató. Miszerint ha megnézed, hogy az Alap Magbomlásnál 10%, de van hozzá egy -1% Ősi csoda ereje, így láthatod, hogy ez összesen: 9% a csökkentett magbomlás pedig: 8,8%.,mivel lefelé viszi az összes értéket. Az alap képen pedig azért felfelé ível a Nyilacska, mert azt még nem mutat kész értéket, tehát mehetne még feljebb is az a nyíl, amennyiben a Naplemente tornyot még fejleszted. Remélem tudtam segíteni.
Legyen szép Napod!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Micu65

Felderítő
Köszi a választ.
Szerintem akkor viszont a felirat a rossz:
1. képen "Magok bomlása" felfelé nyíllal 8,8%
2. képen a háttérben "Magok bomlása" lefele nyíllal 8,8%
Tehát ha "megállok felette", vagy ha rákattintok, akkor ugyan az a szöveg más ikon. Akkor ott a háttérben is "Csökkentett magbomlás" lenne a helyes
 

Deleted User - 373998

Vendég
Köszi a választ.
Szerintem akkor viszont a felirat a rossz:
1. képen "Magok bomlása" felfelé nyíllal 8,8%
2. képen a háttérben "Magok bomlása" lefele nyíllal 8,8%
Tehát ha "megállok felette", vagy ha rákattintok, akkor ugyan az a szöveg más ikon. Akkor ott a háttérben is "Csökkentett magbomlás" lenne a helyes
Kedves @Micu65
A magok bomlását illusztráló képek, jók. Megmagyarázom, ha engeded. Első kép, felfelé nyíl: mehet a fejlesztés még, hiszen a csoda nincs készen és több mint 8,8% is lehetne. Második kép: lefele nyíl: 8,8% bomlási értéket mutat, mert lefele kerekít.
Szép Napot.
 

Micu65

Felderítő
Szia!
Köszi, de akkor a 3 képből kettőt megmagyaráztál, és a szövegezéssel nem foglalkoztál:
1. kép bal alul "Magok bomlása" felfele nyíl, 8,8%
2. kép alul a sárga sávban "Magok bomlása" lefele nyíl 8,8%
2. kép barna rész: "Csökkentett megbomlás" lefele nyíl 8,8%


" mehet a fejlesztés még "
Mindegyiknél mehet még a fejlesztés, mert közben nem lett fejlesztve

De mindegy, ha szerinted jó hogy ugyan az az állapot, ugyan az a szöveg és más az ikon, akkor elfogadom.

Más kérdés, hogy ha jól tudom, a magok bomlása a pont csökken, nem pedig nő 8,8%-ről/ra. Tehát az első képnél is csökkenés kellene.
 

nlstemplar

Veterán
A magok bomlását illusztráló képek, jók. Megmagyarázom, ha engeded. Első kép, felfelé nyíl: mehet a fejlesztés még, hiszen a csoda nincs készen és több mint 8,8% is lehetne.

De a csoda fejlesztése hatására ez az érték csökkenni fog. Lefelé mozog, hisz egyre kevesebb mag bomlik el.
 

Deleted User - 373998

Vendég
hisz egyre kevesebb mag bomlik el.
Szia
Igen igazad van, én fogalmaztam rosszul, elnézésed kérem. Tehát azért mutat az alap képen felfelé mutató nyílra, mert a csoda fejlődése még emelkedhet, viszont a magok bomlása pedig százalékos arányban csökkenni fog. Két nyíl is elférne egymás mellett, de lehet akkor meg az volna zavaró. Itt minden esetben a csoda lehetséges fejlesztésére utal. Talán már meg tudunk egyezni. ;)
Szép vasárnapot.
 
Fent