• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Magán jellegű kérdés

DeletedUser5427

Vendég
Szeretnék segítséget kérni, olyan témában, ami csak az adminokat, moderátorokat,érinti. Hova tegyem fel jól a kérdést és kinek.
Segítség kéne a Discord használatában.
Köszönöm

by
Kami
 

DeletedUser3

Vendég
Magánjellegű kérdésekben a supporton sem tudunk válaszolni, így a discord használatában sem, hiszen annak semmi köze a játékhoz.
 

DeletedUser5427

Vendég
Magánjellegű kérdésekben a supporton sem tudunk válaszolni, így a discord használatában sem, hiszen annak semmi köze a játékhoz.

Annyi köze csak van, hogy Elvenar server, mindenki aki oda esik, az Elvenar miatt esik. Tegnap a francia lány épp a Vihar Főnixről mesélt.
Nem baj az, ha az Elvenar össze fűzi a közös hobbistákat, akármilyen nyelven beszéljenek is. Az emberi tényező fontos. Minél szorosabb kapcsolatot érdemes ápolni a pléjerekkel. Mert ha jól mulatnak, összességében, sok új játékost bevonz. Azt hiszem a Discord megadja a kapcsolat színterét, meg a facebook. Nem baj ha tudjuk őket használni.
Miért van az angol szerveren ajándék utalvány? kupon ( 8 számjegyű)
Hogyan működik?
Miért kapják? Mire kapják?
Miért nincs a magyar szerveren?
Tudom... kérdezzem meg őket.
De ha elmondod, Hoshi, megköszönöm.


by
Kami
 

Csatolmányok

  • Ajándék.jpg
    Ajándék.jpg
    143,6 KB · Megtekintések: 18

DeletedUser3

Vendég
Viszont nincs hivatalos Discord szerver, nem mi csináltuk és üzemeltetjük, így abban nem tudunk segíteni. Ez kb olyan kategória, hogy a bankban ecseteled az ügyintézőnek, hogy a benzin drága. Érteni fogja a problémád, de nem tud rajta segíteni.

A kupon kód, az nem olyan kupon. Külföldön lehet vásárolni különböző utalványokat, amiket X online platformon lehet felhasználni egyes országokban, de az utalványok kiadói ezt nem tették elérhetővé Magyarországon, ezért nálunk ilyen nincs.
 

Roxane

Újonc
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy lehet véletlen törlődni ha a játékos nem kérte a törlést. A support meg nem állítja vissza a karaktert ezt valahogy nem értem.
 

DeletedUser5427

Vendég
" A kupon kód, az nem olyan kupon. Külföldön lehet vásárolni különböző utalványokat, amiket X online platformon lehet felhasználni egyes országokban, de az utalványok kiadói ezt nem tették elérhetővé Magyarországon, ezért nálunk ilyen nincs. "

Ebből nem értettem egy kukkot se. :)
A francia lány azt írja, most épp, amikor gyémántot vesz a játékos, kap hozzá egy ilyen kódot, amivel belép a játékba , ugye a fenti kép, és beírja, akkor íródnak jóvá a gyémántjai.
- nem jól értettem.
Nem jól értettem? Semmi ajándék nincs , hanem, csak a gyémánt vásárlás-t aktiválja...
De ez meg megint hülyeség, szerintem nem jól értem.
" Külföldön lehet vásárolni különböző utalványokat " mármint "Elvenar utalványokat" ??
vagy " Külföldön lehet vásárolni különböző utalványokat " - mármint ilyen általánosított utalványokat amiket egy közös játék platformon, bárhova elhasználhat ... bemegy vele grepolisba, vagy ha Elvenar-ba a szimpi akkor oda?
Tuuudom.... tudom.... fene a kíváncsi eget. Tudom.
Viszont imádom, ha újat tanulok vagy tudok meg. Nekem - ezek a dolgok, össze tevők, érdekesség számba megy.
Ha kifejtenéd, Hoshi; hálám üldözzön :)
( csak utól ne érjen)
Milyen eltérésekkel lehet még találkozni szerver és szerver között?

Kami
 

DeletedUser3

Vendég
mármint ilyen általánosított utalványokat amiket egy közös játék platformon, bárhova elhasználhat ... bemegy vele grepolisba, vagy ha Elvenar-ba a szimpi akkor oda?
ez.
de más játékoknál is felhasználható, csak épp nálunk nem, mert a kiadó nem engedélyezi a magyar szervereken való használatot, bármilyen ok miatt, erre ők tudnak válaszolni.

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy lehet véletlen törlődni ha a játékos nem kérte a törlést. A support meg nem állítja vissza a karaktert ezt valahogy nem értem.
Ezzel kapcsolatban már felkerestél minket supporton, válaszoltunk is.
 
Fent