• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Műhelyes termelések elindítása

Hellina

Újonc
Hogyan lehetséges az,hogy a műhelyes termelések elindítása 1 kattintásra néhány városban működik ,a többibe nem??? És ezek nem telefonos,vagy facebook-os városok....Vagy ez még nem teljesen tökéletesített???
Tisztelettel Helli:)
 

Rikari

Veterán
Hogyan lehetséges az,hogy a műhelyes termelések elindítása 1 kattintásra néhány városban működik ,a többibe nem??? És ezek nem telefonos,vagy facebook-os városok....Vagy ez még nem teljesen tökéletesített???
Tisztelettel Helli:)
Mert egyenlőre tesztüzemmódban fut ez a lehetőség. Nem minden városban adatott meg, de vigaszként mondom, hamarosan ha mindenütt jól működik, akkor általános bevezetésre kerül. Általában ez a gyakorlat. Némi türelem, egy kattintós összműhelyindítást terem. Ezt a kérdést már feltetted és jó helyen. Nem kell ezért legközelebb új témát indítanod azonos felvetéssel, mert aki a fórumot használja (nem csak olvasó üzemmódban van), akkor remélhetőleg hamar rátalál a kérdésedre és jön rá válasz. ;)Üdvözlettel:Rikari
 

DeletedUser3513

Vendég
Azt tudja valaki, hogy a varázslatos műhelyt miért kell külön indítani?
vagy ez is még csak egy kis teszt-betegség? :oops:
 

Rikari

Veterán
A kérdésed azért is indokolt, mert a mobilappban elindulnak egyszerre, de a böngészős verzióban csak külön lehet.
Miután nekem mind vari így egyszerre tudom indítani őket a PC-én. Valószínűleg a különbözőségük miatt van ez, ha a városban mindkettőből van sima és vari is, akkor csak a simát látja a rendszer együtt indíthatónak. Ez tesztes necces. ;)
 
Fent