• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Nincs tervben Mérföldkő

Mérföldkövek bevezetése(pl: 10-20-50-100... terület felderítve, 3-4-5... Fejezet elérése stb),a mérföldkövek elérésekor kapsz 1 mérföldkő pontot. Mérföldkő bolt, ahol hetente/havonta változna a mérföldkőért beváltható jutalom(pl kultúrás épület, TP, gyémánt, katalizátor stb)
 

Calyr

Veterán
Ha ez visszamenőlegesen számítana, akkor lényegében az kapna jutalmat, hogy ki milyen régóta játszik. Ha mostantól lenne számolva, akkor azért nem lenne korrekt, mert nagyon eltérőek a felderítési/haladási idők. Ezt a kérdést szerintem nem lehet igazságosan rendezni,
 

Putyika

Veterán
Ezt a kérdést szerintem nem lehet igazságosan rendezni,
Sajnos ez eddig sem nagyon zavarta a fejlesztőket. Amikor bevezették, hogy a fajok végén jár némi gyémánt jutalom, eszükbe sem jutott, hogy aki a sokadig fejezetben jár ezeket már nem szerezheti meg.
Az ritkán téma, hogy a régebben játszók mennyi mindent buktak azért, mert korán kezdték. Mindig csak az a fontos, hogy az újak mindent megszerezhessenek, amit esetleg nem tudtak, mert később kezdték a játékot...lásd például főnix.
 

Wiccara

Veterán
Mérföldkövek bevezetése(pl: 10-20-50-100..
Szia,

ez már a játék elejétől működik :) Az elején elég 8-10, aztán már egyre több tartomány, ami nem csak felderítve, de teljesítve is van!! ezért a jutalom pedig a tartományi bővítés.
A terület elég nagy kincs, ezt a jutalmat nem cserélném le pontocskákra.. vagy te még emellé akarsz plusz pontokat..?
A saját érdeked miatt tartományozol, mert minél nagyobb várost akarsz.. ezt miért jutalmazná meg a rendszer duplán..?
Éppen azért vannak nehézségi fokozatok a tartományok felderítésében / költségében, hogy ne szaladjon el az a bizonyos paci...
 
Én csak felvetettem egy lehetőséget, hogy például mi lehetne benne a boltba/elérhető mérföldkövekbe. Meg lehet azt oldani úgy is, hogy fejezetből függenek dolgok.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Mérföldkövek bevezetése(pl: 10-20-50-100... terület felderítve, 3-4-5... Fejezet elérése stb),a mérföldkövek elérésekor kapsz 1 mérföldkő pontot. Mérföldkő bolt, ahol hetente/havonta változna a mérföldkőért beváltható jutalom(pl kultúrás épület, TP, gyémánt, katalizátor stb)
Kedves @Milldonereal

Köszönjük szépen az ötleted, de ez sajnos sok szempontból sem kivitelezhető. A Régi játékosok már így is sok gyémánttól estek el, ez az új ötlet még több keserű szájízt szülne. Ez egyenlőre nincs tervben. Köszönjük a megértésedet.
 
Fent