• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Még mindig "Szereztél 10 tudáspontot" üzenet jön.

Lupuj

Erős harcos
Javítottnak van bejegyezve, de ez - így ebben a formában - véleményes!
Még mindig túl sűrűn - szinte minden belépéskor, tehát a wifi bekapcsolása után - kapom ezt az üzenetet.

Főleg akkor szeretik ezt küldözgetni, ha 20 TP a limit, és 10 TP-nél több van:
Szereztél 10 TP-t .png
 

Laci1016

Újonc
Javítottnak van bejegyezve, de ez - így ebben a formában - véleményes!
Még mindig túl sűrűn - szinte minden belépéskor, tehát a wifi bekapcsolása után - kapom ezt az üzenetet.

Főleg akkor szeretik ezt küldözgetni, ha 20 TP a limit, és 10 TP-nél több van:
1900 bővítmény megtekintése

Szia, nem csak neked,nekem is,és többeknek küldi folyamatosan.Már nem reagálok rá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 373998

Vendég
Javítottnak van bejegyezve, de ez - így ebben a formában - véleményes!
Még mindig túl sűrűn - szinte minden belépéskor, tehát a wifi bekapcsolása után - kapom ezt az üzenetet.

Főleg akkor szeretik ezt küldözgetni, ha 20 TP a limit, és 10 TP-nél több van:
1900 bővítmény megtekintése
Kedves @Lupuj
Kérhetek ide egy képernyőmentést tőled?Pont azt szeretném látni,amikor ez az Üzenet megjelenik.Köszönöm az együttműködésedet.
 

Lupuj

Erős harcos
Kedves @Lupuj
Kérhetek ide egy képernyőmentést tőled?Pont azt szeretném látni,amikor ez az Üzenet megjelenik.Köszönöm az együttműködésedet.

Ezek pl. tegnap és ma jöttek:
Screenshot_20200408-205306.png - Screenshot_20200409-205124.png

Ha jól emlékszem, mindkét esetben 20-ra volt emelve a TP-tár és 10-nél több TP-m volt.
Valójában az információ igaz, de 10 fölötti TP-nél nincs rá szükség, hiszen tudom, hogy 10-nél több is lehet (sőt, van is).
Értem én a jó szándékot a tájékoztatásról, de nem kellene ennyire erőltetni.
Kíváncsi vagyok, van-e valaki, akinek ez az információ FONTOS.
Szerintem(!) elhagyható lenne.
 
Utoljára szerkesztve:

Lupuj

Erős harcos
Na, ismét baki a wifi bekapcsolásakor. Ez már a fölösleges - rossz - üzenet:
Screenshot_20200411-101417.png
... ugyanis valójában a PC-n éppen futó játékról készült - kissé életlenre sikerült - képen látható, hogy ez nem igaz:
IMG_20200411_101446.jpg

Tehát a hiba - ismét a 20-ra emelt TP tár esetén - sajnos valóban létezik. :eek:
 
Fent