• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

2023 Májusi Fórum Nyereményjáték - A Madarak és Fák napja

Zaron

Felderítő
Mindennek van párja, vagy kapcsolódik valamilyen módon szerintem máshoz,
kivéve a 9. rézöntöde.
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok velünk.

Úgy tűnik, hogy a könnyűnek ígért játék majdnem mindenkin kifogott, kivéve 2 játékoson. Nagyon sokan tippeltetek a 8-as és 18-as képre. A 8-as kép a Varázsakadémiából származik, a Varázsakadémia pedig a 15-ös kép. A 18-as kép a Végtelenség Tornya, a párja pedig a 16-os kép (Épület teleportálása, vagy közismertebb nevén: Teleport Bűbáj)

A helyes megfejtés: 9-es kép, Rézöntöde (4-es szint). (fajspecifikus épület, aminek működéséhez Portál út és a Törp Portál szükséges, és ezek az elemek nem lelhetőek fel a képek között)

Nyerteseink: Jucimucika és Zaron

Gratulálunk, nyereményetek 1500 Gyémánt fejenként.
 

Anerilin

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Gratulálok a nyerteseknek,ügyesek voltatok.:) A 3. képnek mi a párja?mert én azt tippeltem de még most sem jövök rá a megoldásra:D:D

A 3. és a 11. kép a ,,marad néhány kép, aminek nincs párja" kategória. Mind a 2 egy Ősi csoda profilképe. Nagyon beletenyereltél, pedig számomra te voltál a favorit, akiben biztos voltam, hogy kitalálja, melyik a kakukktojás. :) Bízom benne, hogy ez nem vette el a kedved a játéktól, és számítok rád a következőnél is, ami egy érdekesebb játék lesz az eddigiekhez képest. Sőt! Még 1-2 újdonságot is fog tartogatni. :)
 

Susanh

Erős harcos
Ohh köszönöm a bizalmad :D :D Igazából a nekem a 3,11,7 és a 9es kép maradt meg. A 11est (is) hozzápárosítottam a kultúrához,mert a csodája ha jól emlékszem kultúrát ad. Gondoltam a 9 meg a 7 épület így maradt a 3. kép:D:p megírtam az elején..mint a zoknikat a sötétkék jó a feketével is, főleg ha a mosógépmanó elviszi a párjukat.

Nem,nem vette el a kedvem.így jártam,majd legközelebb sikerül:cool:
 
Fent