• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Májusi Ünnepségek

Tejinashi

Erős harcos
Dehogynem , de végül is beadtam a derekamat , a lényeg , hogy ezt az 1 feladatot csináltam meg az eventből és adott 1 db 10 es szintű májusfát , ezen vagyok kiakadva .
Valami itt nem kerek... Egy darab feladatot csináltál meg és egyből tízes májusfád lett???? Valamit nem jól írtál...
 

DeletedUser4917

Vendég
Valami itt nem kerek... Egy darab feladatot csináltál meg és egyből tízes májusfád lett???? Valamit nem jól írtál...
Gyűjtögettem a bigyókat a város körül meg leszedtem ami kész volt , csak nem néztem meg a feladatokat kivéve akkor amikor napokig nem pipált ki és az volt a vegyél 4 tp t , azt az egyet csináltam tudatosan , remélem így érthető .
 

DeletedUser992

Vendég
Ennyi év után sem működik valami jól az event....
Esetleg valami trükk, hogy tudom eltüntetni? :)1591002616680.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 848869411

Vendég
Kedves Játékosok :)
Köszönjük szépen a Májusi Ünnepség Eventel kapcsolatban a véleményeteket, észrevételeket, gondolatokat. Továbbításra kerültek. :)
Üdvözlettel,
Az Elvenar Csapata
 

Laci0212

Erős harcos
Féltem, hogy ebbe az irányba fog elmenni a dolog, de valahol sejtettem. Mondjuk baromság (logikátlan) (már amit ők csinálnak), mert ha az előző Eventeket vesszük alapul, hogy 7-8 db ereklyét lehetett többnyire megszerezni, plusz 2-t a TK-ba, akkor nem értem, hogy itt miért lehetne több, mint tíz ereklyét szerezni, mert ha itt is épp hogy csak megvan a 7-8, meg mondjuk majd TK-ba a +2, akkor a 2. Fejleszthető épület semmit se ér, mert ha lenne mellé még vagy 5 ereklye, akkor azt mondom, hogy birizgálja az embert, hogy már "csak" 5 hiányzik. De így.. :rolleyes:
Hát a 2.-t mérgemben lebontottam, most még ott a raktárban 5 ereklye.(minek is?)
 
Fent