• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva llehelyezett terület mozgatása

Támogatod az ötlet továbbítását?


  • Összes szavazó
    68
  • A szavazás lezárult .

DeletedUser5383

Vendég
szervusztok fejlesztők : 2 . ötlet -- egyedivé is tenné a játékot --
a cím magáért beszél

tech részletek : tetszőleges 5X5 terület mozgatás
nem llehet a területen semmi !
mozgatás : játékosonkénti aktuális arany ár . plusz 30%
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Lupuj

Erős harcos
Na, ez már érdekes lenne.
Le kellene pakolnunk a területről, majd kijelölni helyette egy másik - szabályosan elfoglalható - területet.
Valójában ez egy sima városbővítés lenne némi előzményel, ami egy meglévő terület visszaadása.
Természetesen a jelenleg is érvényes bővítési sorrend szabályának megfelelően.
Esetleg kikötés lehet egy belső terület elcserélhetetlensége.
Ez talán fog menni.
 

DeletedUser5383

Vendég
Na, ez már érdekes lenne.
Le kellene pakolnunk a területről, majd kijelölni helyette egy másik - szabályosan elfoglalható - területet.
Valójában ez egy sima városbővítés lenne némi előzményel, ami egy meglévő terület visszaadása.
Természetesen a jelenleg is érvényes bővítési sorrend szabályának megfelelően.
Esetleg kikötés lehet egy belső terület elcserélhetetlensége.
Ez talán fog menni.
szia upuj :
az ötletem abból fakad való élet . sikerült vennem egy erdós területet potom üsszegért . de én nem vagyok erdőre szakosodva plusz fafeldogozásra
fólműves vagyok , nekem termő terólet kell . valaho másutt sikerült találni egy oyan tagot akinek viszont erdó kell .
termő terrülete van , voltaképp én lemondok az elózó terúletről erdőről . ez lenne a plusz 30 % a lehelyezési erték az meg adott játékosonkénti arany ár a vásárllási ár
besőterület cseréllhetetlensége ezis femerült bennem csak külső terület lehessen
 

Lupuj

Erős harcos
szia upuj :
az ötletem abból fakad való élet . sikerült vennem egy erdós területet potom üsszegért . de én nem vagyok erdőre szakosodva plusz fafeldogozásra
fólműves vagyok , nekem termő terólet kell . valaho másutt sikerült találni egy oyan tagot akinek viszont erdó kell .
termő terrülete van , voltaképp én lemondok az elózó terúletről erdőről . ez lenne a plusz 30 % a lehelyezési erték az meg adott játékosonkénti arany ár a vásárllási ár
besőterület cseréllhetetlensége ezis femerült bennem csak külső terület lehessen

Szia!

Éppen ezt írtam én is. Van benne realitás. :)
Várjuk az elbírálást.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
A Ötletet kihirdettük szavazásra. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok.
Köszönjük az együttműködéseteket.
 

MesterAlma13

Erős harcos
tök jó ötlet
pl. tegyünk szabaddá egy területet, amit aztán át tudnánk helyezni, és így tovább a többivel, ameddig át nem tudjuk variálni a városunkat - és ahogy írtátok, ha kerül is majd valamennyibe, hát kerüljön, akinek megéri majd fizet érte
 

Deleted User - 204368

Vendég
nem értem. az lenne h leraktam egy 5x5ös területet de rájöttem arra h nekem máshova kéne helyeznem ezt a területet és X aranyért átrakhatom máshova?
 

unseen

Veterán
Ez elvenné a tervezgetéssel járó alapelemet a játékból. Tervezésre ott az elvenarchitect.com, amúgy meg tessék használni a buksit, mielőtt bármit építünk/bővítünk.
A "rossz" helyre tett bővítés, csak ideig óráig lesz az, mert később nincs az a terület, amit ne lehetne hasznosítani.
 

DeletedUser5383

Vendég
nem értem. az lenne h leraktam egy 5x5ös területet de rájöttem arra h nekem máshova kéne helyeznem ezt a területet és X aranyért átrakhatom máshova?
gyémántért jobb lenne ? egyébbként igen . jó a gondolatmeneted ,
 

DeletedUser5383

Vendég
ha legalább magyar nyelvű lenne az architech . még tudnám is használni .
 

unseen

Veterán
ha legalább magyar nyelvű lenne az architech . még tudnám is használni .
Én egyáltalán nem beszélni/tudni angol. Ellenben tudom használom a buksim és a gugli fordítót - még ha sokszor hülyeséget is eredményez. Mióta van az Architect használom, mert egyszerű mint a bot. Minden más csak kifogás.

A magyar nyelvű Elvenstats-ból 2 kattintással be lehet olvastatni az Architectbe a városod. Tehát ott az épp aktuális komplett városod.
Tervezéskor általában az új épületeket kell csak 1-1 szinttel feljebb vinni, hogy lásd merre az arra, és letenni 1-2 újat.

A build/építő rész eleve olyan struktúrában van, mint az elvenar menüje. Itt megtalálod ugyanazokat az épületeket ugyanabban a sorrendben mint az Elvenarban. Kiegészítve az eventeken megnyerhető épületekkel (ezek nevéhez ott a google translate).
Értem én hogy új dolog és meg kell tanulni, de nekem ez inkább tűnik a fejlődés útjának, mint a javaslat.

Elvenars.JPG
 
Utoljára szerkesztve:

ElfiKati

Újonc
szia upuj :
az ötletem abból fakad való élet . sikerült vennem egy erdós területet potom üsszegért . de én nem vagyok erdőre szakosodva plusz fafeldogozásra
fólműves vagyok , nekem termő terólet kell . valaho másutt sikerült találni egy oyan tagot akinek viszont erdó kell .
termő terrülete van , voltaképp én lemondok az elózó terúletről erdőről . ez lenne a plusz 30 % a lehelyezési erték az meg adott játékosonkénti arany ár a vásárllási ár
besőterület cseréllhetetlensége ezis femerült bennem csak külső terület lehessen

ERdő? termőterület? Lehet, hogy mi nem is ugyanabban a játékban vagyunk??
 

Syntex

Ex-Csapattag
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről, ugyanakkor ennek jelenleg a megvalósítása nincs tervben. Mindenki előre eldöntheti mely területeket vásárolja meg.

Sajnáljuk, hogy a jelenlegi ötletet nem tudjuk továbbítani, de kérjük ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent