• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Levelek láthatósága a térképen

A leveleid, értesítéseid a térképen állva is látható legyen?

  • Igen

    Szavazatok: 18 90,0%
  • Nem

    Szavazatok: 2 10,0%

  • Összes szavazó
    20
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nekem kifejezetten tetszik, hogy ha kimegyek a városból, nem látom őket. Mintha elmennék otthonról, mobil nélkül. Kiszellőzni. :)
 

DeletedUser1168

Vendég
A játékosok egy része igen sok időt tölt a térképen. Bajnokságok alatt, valamint a szomszédok látogatásánál ez az idő sokszor bőven a félórás időintervallumot is meghaladja. Pl. ha valaki aktív levelezést folytat akkor nem szeretné megszakítani a betervezett feladatait az időszakos városba való visszatérésekkel. Végül is a játék komfortérzetét növelné ha a levelezést és az értesítéseket el lehetne érni a térképről is.
 

DeletedUser

Vendég
Én csak kifejeztem, hogy nekem éppen így tetszik, nem lehúzni akartam. Az én egy mínusz szavazatom úgysem fogja eldönteni, hogy bevezetik-e vagy sem. Hogy egy egész testvériségnek tele van velem a hócipője, ezzel meg igazán nincs mit kezdenem, azt hiszem. :) Én tényleg maradok tisztelettel. :)
 

Erica

Veterán
...egy nagyon picikét bele szólnék az előttem felvonult kommentekhez.Nem értem miért baj,ha egy játékosnak vannak véleményei.Akinek az nem tetszik az ne lájkolja,de nem biztos,hogy a Fórumról ki kell utálni ezért.A Fórum egy közösségi kör,ahol mindenki kifejtheti a véleményét,még ha az olykor sz@rúl is sikerül,hiszen nem vagyunk egyformák,nincs egyforma Intelligenciánk sem,viszont Emberek vagyunk,Játékosok akik azért vannak itt,hogy egymást támogassák,és ne b@szogassák.Volt már erre precedens a Fórum életében,egy kedves játékos társam adta fel a"harcot"egy "játékos társa"miatt.Nincs erre szükség,ti is tudjátok.Nekem azóta is hiányzik @Macipiri okos gondolkodás módja,segítő készsége,rálátása dolgokra,még ha tűzről pattant menyecske,akkor is.♥
 

DeletedUser

Vendég
Függetlenül attól hogy, eltértetek a témától:D, én az eredeti ötletet támogatnám. Ha kevesebbet kell kattintgatni, mindenkinek jobb, a játékosnak is, a szervernek is(kevesebb laptöltés, kisebb terhelés;) ). Én nem is egy nagy munka, hiszen megvan minden hozzá, csak kicsit bele kell Gui-be.
 

DeletedUser902

Vendég
Az eredeti ötletet támogatom. :)

...ejnye már no! :) Ne civódjatok, mert különben szétültetem az egész bandát. :D :p

Kedves Hoshi! :)
Azt hiszem van mit áttenni a csapongóba ismét..... :)
 

DeletedUser3

Vendég
Offtopik hozzászólásokat töröltem.
Senkivel szemben nem fogom a továbbiakban eltűrni azt a hangnemet, amit @Icebird, @Elmebeteg13 és @SirMoonShark itt megengedett magának.

Ettől függetlenül az ötlet továbbítva.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent