• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Szavazás Levelek közötti szűrés névre

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 13 76,5%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 4 23,5%

  • Összes szavazó
    17
  • A szavazás lezárult .

Herannin

Erős harcos
1. Benyújtó játéktapasztalata
3 év, 20. fejezet.

2. Az ötlet röviden
Bejövő, kimenő, elküldött levelek menüben a lehessen névre szűrni a leveleket. Személy szerint a játékosok közötti TP csere miatt sokszor előfordul, hogy keresgélni kell, hogy kinek milyen csodájába milyen rúnát, TP-t lehet cserélgetni. Egyszerűbb lenne csak a névre szűrve rögtön látni az adott játékossal kapcsolatos leveleket.
Lenne egy doboz, amibe ha valaki beír egy nevet és nyom egy entert, akkor az adott névre, vagy névről küldött levelek jelennek csak meg.

3. Az ötlet háttere
PC vagy mobil verzióra egyaránt.

4. Előnyök
Akinek sok levele van, annak nem kellene végig nyokmodni 20-30 oldalt hogy megtaláljon egy levelet. Ez a módosítás a játékosok fejlettségétől független, inkább az aktív játékosokat célozza.

5. Hátrányok
Nem látok hátrányt, de ha van, akkor talán a kommentekben leírják majd mások.

6. Ötlet-variációk, ötlet fejlesztési lehetőségek
Szűrés lehet névre, testvériségre, de akár hónapra is. Ezekkel nem akartam most túl bonyolítani.
 

Csatolmányok

  • Levélszűrés.png
    Levélszűrés.png
    161,7 KB · Megtekintések: 10

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
A továbbításnak, vagy visszatartásnak van lényegi szerepe. Szavazásra bocsátás bármikor megtörténhet....szerintem. Ha nekem valami hozzáfűznivalóm van, akkor azt szavazásra bocsátás előtt-után is meg tudom tenni. A szavazatainkban benne van az egyetértés (támogatom) és az elutasítás (nem támogatom) is. Eddig írogattuk hogy támogatom, most legalább azonnal megteszem és sussz-passz. ;)
 
Fent