• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lerakott eventes épületek korjelzése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1519

Vendég
Még egy ötlet a mai napra. :)
Jó lenne, ha a már lerakott eventes épületek infopaneljén is szerepelne, hogy melyik korban is lett megnyerve. A raktárban olyan szépen ott vannak a kis piktogramok, hogy melyik korban nyertük, jó lenne ezt a már lerakott épületek esetében is tudni, főként, hogy tervbe van véve a fejlesztők által a királyi (vagy milyen) áldás, amivel ezeket is lehet fejleszteni.
 

Deleted User - 848894285

Vendég
tervbe van véve a fejlesztők által a királyi (vagy milyen) áldás, amivel ezeket is lehet fejleszteni.
Tényleg, a királyi restauráció szintről szintre fejleszt, pl.: 3. korszakról a 4.-re, vagy azonnal arra a korszakra amelyikben vagy pl.: 3.korszakról az 5.-re?
(Támogatom)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1519

Vendég
Tényleg, a királyi restauráció szintről szintre fejleszt, pl.: 3. korszakról a 4.-re, vagy azonnal arra a korszakra amelyikben vagy pl.: 3.korszakról az 5.-re?
(Támogatom)

Gyanítom korszakonként fejleszt (akár a varázslatos épületek esetében), de várjuk a Hoshiék válaszát... :)
 

SirSmithy

Veterán
1 fejezetet fog fejleszteni egy áldás.
Mikor? Olvastam, h technikai akadályai vannak. Nem értem, mi lehet az?! Egy update SQL query nem olyan bonyolult egy select után.
Frissíteni egy attributot azon a szerencsétlen rekordon... mi a technikai akadály ebben?
 

DeletedUser3

Vendég
Mikor? Olvastam, h technikai akadályai vannak. Nem értem, mi lehet az?! Egy update SQL query nem olyan bonyolult egy select után.
Frissíteni egy attributot azon a szerencsétlen rekordon... mi a technikai akadály ebben?
Valószínűleg, ha ez annyira egyszerűen menne, mint ahogy gondolod, akkor már kész lenne, és nem lenne szükség az ilyen kommentekre.
Alapból nem fejleszthető épületek osztályát kell újratervezni a fejlesztéshez, megbizonyosodni arról, hogy a bűbáj csak ezeken működjön, pl sima lakóépületen ne, stb. Nem annyiból áll hogy

newLevel = oldLevel + 1;

Ezért lenne jó belőle egy szintfejlesztő is ami a jelen korra fejleszti.Ezt adná a 10. láda.
A korfejlesztőt meg a 9. láda pl.
Egy részből igazad van, de egy ilyen aktuális szintre fejlesztő bűbájnak korlátozott lenne a felhasználása. Most persze, fel tudnál használni belőle mondjuk 20-at, de utána ahogy mind az aktuális szintedre kerül, a következő fejezettel megint csak egyet kell majd rajta húzni, így ennyivel kevesebb lenne a motiváció a 10. ládára, mert ugye egy szinthez elég a 9 is. Arról ne is beszéljünk, hogy csak bonyolítana a dolgokon a két bűbáj...
 

SirSmithy

Veterán
Valószínűleg, ha ez annyira egyszerűen menne, mint ahogy gondolod, akkor már kész lenne, és nem lenne szükség az ilyen kommentekre.
Alapból nem fejleszthető épületek osztályát kell újratervezni a fejlesztéshez, megbizonyosodni arról, hogy a bűbáj csak ezeken működjön, pl sima lakóépületen ne, stb. Nem annyiból áll hogy

newLevel = oldLevel + 1;


Egy részből igazad van, de egy ilyen aktuális szintre fejlesztő bűbájnak korlátozott lenne a felhasználása. Most persze, fel tudnál használni belőle mondjuk 20-at, de utána ahogy mind az aktuális szintedre kerül, a következő fejezettel megint csak egyet kell majd rajta húzni, így ennyivel kevesebb lenne a motiváció a 10. ládára, mert ugye egy szinthez elég a 9 is. Arról ne is beszéljünk, hogy csak bonyolítana a dolgokon a két bűbáj...

Igazan erdekes amit mondasz... van egy jatek ahol evek ota letezik a felujito keszlet. Ja, hogy az is InnoGames-es jatek. Erdekes, h nem tudjak egy cegen belul megoldani azt, amit egy masik jatekban mar sikerult.

Edit: eszembe jutott meg valami... vajon most a varazslatos epuleteknel hogyan van megoldva? Komolyan, olyan dolgot akarnak behozni, ami mar letezik reg ota... a kerteles megy. Inkabb az tortent, h rajottek, igy nem lesz jo, es nem csinaljak meg....
 

DeletedUser3

Vendég
Igazan erdekes amit mondasz... van egy jatek ahol evek ota letezik a felujito keszlet. Ja, hogy az is InnoGames-es jatek. Erdekes, h nem tudjak egy cegen belul megoldani azt, amit egy masik jatekban mar sikerult.

Edit: eszembe jutott meg valami... vajon most a varazslatos epuleteknel hogyan van megoldva? Komolyan, olyan dolgot akarnak behozni, ami mar letezik reg ota... a kerteles megy. Inkabb az tortent, h rajottek, igy nem lesz jo, es nem csinaljak meg....

Egyáltalán nem erről szól a dolog, ráadásul az eredeti ötlet sem.
Azt el tudom fogadni, hogy nem akarod elfogadni az érveket, de akkor kérlek, ezeket tartsd meg magadnak.
Az, hogy egy másik játékban hogy működik egy hasonló funkció nem jelenti azt, hogy ugyanaz itt is működne.
Mint mondtam, nem annyi az egész, hogy egy számot átírjon a rendszer, hanem sokkal bonyolultabb. Nem csak a varázslatos épületekről van szó, hanem az eventes épületek szintemeléséről.
Továbbá ha elolvasod az erről szóló bejelentést (link), akkor megtudod, hogy a probléma a mobilos verzióval van, ott okozott problémát a bűbáj használata. Ezen már dolgoznak a fejlesztők.

Amennyiben javaslatod van arról, hogyan fejlesszék a játékot, a https://www.innogames.com/career/ oldalon folyamatosan keresnek tehetséges, tapasztalt fejlesztőket, mindössze önéletrajzot és motivációs levelet kell küldened a jelentkezéshez.

A topik eredeti témájánál maradjunk, ha kérhetem.
 

DeletedUser683

Vendég
Mikor? Olvastam, h technikai akadályai vannak. Nem értem, mi lehet az?! Egy update SQL query nem olyan bonyolult egy select után.
Frissíteni egy attributot azon a szerencsétlen rekordon... mi a technikai akadály ebben?
Hú de nagyot villantottál most! :D
De ahogy Hoshi írta, jelentkezz fejlesztőnek, Kellenek akik könnyebben, gyorsabban megoldják, amit a mostaniak nem. ;)
Hogy az aktuális témához is szóljak, nekem tulajdonképpen majdnem mindegy, hogy ez az ötlet valóra válik, vagy sem, úgyhogy támogatom. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

GreenKnight

Veterán
Csak feltételezem, hogy ha meglesz a királyi restauráció, akkor ez a kijelzés is ott lesz az épületeken. Hiszen látni kell, hogy milyen szinten van az adott eventes épület és ebből kifolyólag mennyire fejleszthető.
Egyébként pedig akit nagyon érdekel az most is megnézheti az Elvestats, Elvenarchitect segítségével.
 

DeletedUser3

Vendég
Továbbítva: A városban az épületek tooltipjében, info ablakában kerüljön kijelzésre az épület "kora" legalább a hozzá tartozó fejezet ikonjával.

Hozzáadva: Amikor a Királyi Restauráció bűbáj elérhető lesz, használatkor jelezze az épület felett egy kis ikon az épület fejezetét.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent