• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lehet e cselezni egy portállal ? :)

  • Témaindító Törölt tag 6237
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ! :)
Az volna a kérdésem hogy elvileg egy tündérke kéri a törpi potál eladását, nem lehet még törp korban kicselezni ? A 4-es porál 5X5-ös ami elég nagy. Ha lebontom még törp korban és építek egy 1-es szintűt ami 2x2-es, és után váltok fajt, akkor is kéri egy feladat az eladását ? Vagy ezzel elbukfencezhetem a feladatot ?
Előre is köszönöm szépen ! :)
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok ! :)
Az volna a kérdésem hogy elvileg egy tündérke kéri a törpi potál eladását, nem lehet még törp korban kicselezni ? A 4-es porál 5X5-ös ami elég nagy. Ha lebontom még törp korban és építek egy 1-es szintűt ami 2x2-es, és után váltok fajt, akkor is kéri egy feladat az eladását ? Vagy ezzel elbukfencezhetem a feladatot ?
Előre is köszönöm szépen ! :)
Jó ötlet.
 

Wiccara

Veterán
Ha lebontom még törp korban és építek egy 1-es szintűt
Szia, ezzel csak magadnak ártasz, mivel a portálprofit áldás 4es portálnál a legkifizetődőbb.
Másrészt, ha lecsökkented a portálod, nem tudod teljesíteni a techfa utolsó kéréseit a vendégáru korlátozott kapacitása miatt.
Ezt a feladatot úgy is teljesítheted, ha már egyszer eladtad a 4es portált, ( mert már nem volt rá szükség) - a feladatnál megépíted újra- és eladod.
 

DeletedUser

Vendég
Szia ! :)
Most vagyok a csodakutatásnál. Ha készen van és ami portálban maradt anyag, abból utakat építek, akkor elvileg eladhatom és egy kocka felszabadul. Csak legyen kész a fa és üres a portál, lehet bontani és újra megépíteni amikor kell? Jó hír és köszönöm a szaktanácsot ! :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha eladod a portált az az anyag ami bent van az akkor is megmarad. A mai napig tudok virágos utat építeni, pedig már a nagykövetségeknél járok.
Tökéletesen igazad van ! :) Eladtam a portált, de a menüben az utaknál zölden világított a törp út. El is építkeztem minden anyagot, amíg szürlére nem váltott.
Jó tudni hogy megmarad az anyag, mégha nem is jelzi ki. Az utak menüben viszont lehet látni. Köszönöm szépen a segítségeteket ! :)
 
Fent