• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lehessen ugrani az előkészítés alatt lévő bajnoki tartományra is

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nem tudom, másnak is okozott-e már gondot, engem zavar, ezért most ideírom. Szeretném, ha az előkészítés alatt lévő bajnoksági tartományra is oda lehessen ugrani, mert a messze levőket nehéz sokszor keresgélni. Amikor rövid idő van már csak hátra a megnyílásukig, és valamiért kevés az időm, könnyebb lenne, ha ott tudnám megvárni a megnyílását helyben, keresgélés nélkül. Vagy esetleg legalább látszódjon a listában is, mennyi idő múlva nyílnak meg az egyes tartományok.
 

DeletedUser902

Vendég
Támogatom! :)

Jó lett volna tudni a mostani event kapcsán is, hogy kb mennyi idő múlva szabadulnak fel a tartományok. :) Ha nem is ugrik az aktuális tartományhoz, én már azzal is megelégednék, ha az összesítő ablakban mutatná az időt. :)
 

DeletedUser2286

Vendég
Épp azt mondom, h ott nem látszik, mikor nyílik meg legközelebb és nem is lehet onnan odaugrani egyikhez sem, ha még előkészítés alatt van.
A mondat első részében szereplő problémát értem. Arra megoldás (legalábbis nekem megfelel), hogy nem különböző időkben csinálom meg a tartományokat, hanem szépen sorban egymás után, így az előkészítés is nagyjából egy időben telik le, azt pedig látod, mert az első tartomány a városod mellett van.
A másik problémád nem világos. Ha még előkészítés alatt van a tartomány, akkor úgysem tudsz mit csinálni, ergo tök mindegy, hogy hol várod meg, hogy elkészüljön. Ha pedig elérhető, akkor onnan egy kattintás.
 

nlstemplar

Veterán
A másik problémád nem világos. Ha még előkészítés alatt van a tartomány, akkor úgysem tudsz mit csinálni, ergo tök mindegy, hogy hol várod meg, hogy elkészüljön. Ha pedig elérhető, akkor onnan egy kattintás.
Az előkészítésből visszalevő időt szeretnék látni.
Az szép, hogy te egymás után csinálod meg a tartományokat, de ez nem mindig kivitelezhető.
Van forduló ahol 16 tartományt csinálok (és van aki még ennél is többet) és harccal csinálom, ez bizony ritkán kivitelezhető szünet nélkül.
 

DeletedUser2286

Vendég
Az előkészítésből visszalevő időt szeretnék látni.
Azt értem, sőt, támogatom is, hogy az egér rávitelével látható legyen (mint pl. a pipáknál testvériségben).
Az szép, hogy te egymás után csinálod meg a tartományokat, de ez nem mindig kivitelezhető. Van forduló ahol 16 tartományt csinálok (és van aki még ennél is többet) és harccal csinálom, ez bizony ritkán kivitelezhető szünet nélkül.
Én is csináltam már 24 tartományt, tudom, hogy időigényes. De úgy vagyok vele, mint a szomszédi látogatásokkal; inkább egyben, akár késő éjjel, mint szétaprózódva, mert onnantól folyamatosan nézni kell, hogy mikor hova tudok menni. Ez szerintem még időigényesebb.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent