• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Legjobb!!!

DeletedUser4742

Vendég
Kedves Játékostársaim, és adminok! Billentyűt kellett megint ragadnom, hogy elmondhassam, én annyira szeretem ezt a játékot, hogy amióta elkezdtem, szinte nem alszom! Sőt! Nemhogy szeretem, én IMÁDOM! Végre valami, ami kiragad a hétköznapok szürke monotonitásából, és egy álomszerű, mesevilágba cseppenek. Na és ez a főnix event, hát nálam mindent visz, annyira szuper! Még annyi sok felfedeznivaló csoda vár itt rám....türelmetlen is vagyok kicsit...Kívánok sikeres, jó játékot, és legalább annyira élvezzétek, mint én! Ölelés Nektek :):cool::cool::cool: Sokszor van olyan, hogy csak ülök a gép előtt, és nézegetem; gyönyörködöm abban, amit idáig létrehoztam, és gondolatban tervezem, hogyan építsem tovább, mi hol legyen, stb. stb.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser4742

Vendég
Egy még kicsit ide kapcsolódó dolgot szeretnék még elmondani, hogy nagyban segít az, hogy olyan szuper csapatba kerültem, ahol persze én vagyok a legkisebb, de annyira, hogy fényévekre vagyok testvéreimtől...és tudjátok mit? Őket ez egy kicsit sem zavarja, vagy érdekli, mert említettem, és azt mondták, az embert nézik, nem a számokat! Segítenek, bármi is legyen a problémám. Köszönöm, hogy végigolvastátok. ;)
 
Fent