• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva Leeső gesztenyék

  • Témaindító DeletedUser183
  • Kezdés ideje

DeletedUser183

Vendég
Sajnos nem tudtam elkapni a pillanatot, de ha jól láttam, amikor egy gesztenye vagy mogyoró vagy micsoda terem a városomban, akkor a megjelenő szövegben az "eset" helyett szerintem az "esett" lenne a helyes o_O
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem tudtam elkapni a pillanatot, de ha jól láttam, amikor egy gesztenye vagy mogyoró vagy micsoda terem a városomban, akkor a megjelenő szövegben az "eset" helyett szerintem az "esett" lenne a helyes o_O
Igen, ez nekem is feltűnt, h rosszul van írva.
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, a rendszerben már pótoltuk a hiányzó T betűt. A játékba a következő frissítéssel kerül be.
Köszönjük a bejelentést.
 

GreenKnight

Veterán
upload_2017-10-5_11-38-48.png

Úgy tűnik nem sikerült kijavítani azt a fránya "t" betűt. Illetve nekem a szövegezés is magyartalan. Szerintem az "a" névelő fölösleges. És gondolom a "Mogyoró" se tulajdonnév, tehát elég lenne kisbetűvel írni. Az eredeti angol szöveget is figyelembe véve talán a következő lehetne megfelelő: "Egy mogyoró esett le az Eldrasil a fa tetejéről!"
 
Fent