• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Leáll az Elvenar App.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser1355

Vendég
Játékverzió: Elvear okostelefonos aplikáció, verzió: 1.78.0
Játékvilág: Arendyl
Böngésző + verzió: Elvear okostelefonos aplikáció, verzió: 1.78.0
Flash Player verzió: -
Operációs rendszer: Android 7.1.2., Redmi 4X MIUI Global 10.3
Képernyőfelbontás:
Felhasználónév: Eqinox
Nép: Elfek

Reprodukálhatóság: 5/5 (1/5 = egyszer történt; 2/5 = véletlenszerűen történik; 3/5 = néha megtörténik; 4/5 = gyakran történik, de nem mindig; 5/5 = mindig megtörténik)

Küldetés neve: -

Jelenlegi helyzet:
Az app indításakor megjelenik az InnoGames logó és le is áll a program. Már harmadik napja, minden egyes indításkor.

Elvárt helyzet:
Jó lenne, ha telefonról is be tudnék lépni.



Képernyőmentés a hibákról:Később...
 

*HighlyEffective*

Erős harcos
közben láttam a másik bejegyzésed; szerintem ez valami egyedi gond, supportnak írj. Én tegnap is, egész nap az androidos app-al játszottam minden gond nélkül (igaz más típusú telóm van)
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Testvériségi tagunk panaszkodott nekem ma erre. Neki is Xiaomi Redmi 4x van.
Screenshot_2019-05-05-13-34-28-551_com.miui.bugreport.png
 

DeletedUser

Vendég
A miui frissítése után néha nem működik az app egyes xiaomi telefonokon. Lehetséges megoldás:

az alkalmazás értesítéseit kikapcsolni (nekem ez volt a gond)
A beállítások Keresőjébe beírni: "alkalmazásértesítések", a listában elvenar appra kattintva kikapcs. Elvenar újraindít
 

DeletedUser1355

Vendég
A miui frissítése után néha nem működik az app egyes xiaomi telefonokon. Lehetséges megoldás:

az alkalmazás értesítéseit kikapcsolni (nekem ez volt a gond)
A beállítások Keresőjébe beírni: "alkalmazásértesítések", a listában elvenar appra kattintva kikapcs. Elvenar újraindít

Ez volt a gond!
Köszönöm szépen a segítséget! Most már működik!

Üdv:
Eqinox
 

DeletedUser3

Vendég
Igen, sajnos ez egy Xiaomi specifikus probléma, részünkről ideiglenes megoldások vannak csak.
Köszi @Sonkatorma a megoldás megosztását. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent