• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Lassú üzenet megjelenítés. :-(

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok!

Mióta átváltottam HTML5 verzióra, veszett lassú lett az üzenetek megjelenítése.
A FLASH-ben ilyen nem volt! Ott szinte azonnal jött a kért üzenetsor.

Nem egyszer előfordult már, hogy mire megnyílt a TP-láncunk üzenetsora és beírtam a kérésem, már megelőzött valaki. Így - mivel nem nyitottam meg újra a teljes lánc üzenetsort -, sajnálatos módon nem az előzőleg még 1. helyen lévőnek kellett volna adnom a TP-t, hanem a várakozási idő alatt beírónak.
Tanulva az esetből, már megnyitom újra az adott TP- lánc üzenetsorát, de így még több az elvesztegetett várakozási idő.
Ez a "csiki-csuki játék" 2-3-4 láncban akár 1-2 percnyi idő is lehet. Tudom(!) ez nem lenne sok, de a 21. században vagyunk. Így viszont már SOK!

Jó lenne ezen gyorsítani! (vagy ez is HTML5 sajátosság?) :oops:
 

Simple

Community Manager
Elvenar Csapat
Community Manager
Szia!

Ennek a kivizsgálásra több adatra lenne szükség:
Milyen operációs rendszeren játszol?
Melyik böngészővel?
Milyen interntetet használsz? (WIFI, kábeles, osztott mobilnet, illetve VPN-t használsz-e)
 

Lupuj

Erős harcos
Szia!

Ennek a kivizsgálásra több adatra lenne szükség:
Milyen operációs rendszeren játszol?
Melyik böngészővel?
Milyen interntetet használsz? (WIFI, kábeles, osztott mobilnet, illetve VPN-t használsz-e)

Win7-en Mozilla 85.0.1-en játszom, NAT-olt rendszerben.

Valószínűleg a TP-láncok esetén használt üzenetlista darabszáma lesz a gond, mert kb. 40-50 bejegyzésig nem érzékelhető nagyobb lassulás.
100 fölött viszont egyre lassabb lesz a megjelenítés. (bár FLASH alatt ez nem volt gond)
Majd igyekszünk 50-100 üzenet esetén új láncot indítani.

Üdv.: Lupuj
 
Fent