• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lakosság.

DeletedUser1474

Vendég
Sziasztok!
Ilyet még nem tapasztaltam a több mint egy év alatt.
Tegnap este még 400 körüli lakosságom volt, ma reggelre hirtelen
-1831 a létszám!!!
Ez hogy lehet? Kivándoroltak?
Válaszokat előre is köszönöm.

Ladi
 

DeletedUser683

Vendég

DeletedUser1474

Vendég
Köszönöm szépen.
Igen olvasom a tájékoztatókat.
Előbb kérdeztem, mint a felvilágosítás megérkezett :)
 

DeletedUser1474

Vendég
Azért az érdekelne, (bár olvasom a hozzászólásokat a témában, de bevallom sok mindent nem értek belőle) hogy lesz valami kompenzáció, vagy most addig ülhetek a babérjaimon és nem tudok haladni, amíg ezt a mínusz lakosságot be nem hozom?
 

creatin

Erős harcos
Azért az érdekelne, (bár olvasom a hozzászólásokat a témában, de bevallom sok mindent nem értek belőle) hogy lesz valami kompenzáció, vagy most addig ülhetek a babérjaimon és nem tudok haladni, amíg ezt a mínusz lakosságot be nem hozom?

Továbbra is olvasd a kürt infóit, egy felkiáltójel van rajta, ha valami friss érkezett!
Így még mindig csak ezt kell hozzá továbbolvasnod, mert bővült egy újabb bejelentéssel. Görgess lejjebb és jöhet a jutalom: :)

https://hu.forum.elvenar.com/index.php?threads/eseményépületek-újradolgozása.2049/
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser995

Vendég
nem tudom, hol kérdezzem, de hátha valaki segít: érdeklődnék, hogy miért nem lehet gyémántot venni? hibát dob a fizetéskor....
 
Fent