• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Légikereskeők

Laci0212

Erős harcos
Sajnálom,hogy ezt kell írnom,de valami el lett ba....a!A küldetések pontszámát nem adja meg időben,vagy sehogy.Több csapattársam is jelezte,én is már többször tapasztaltam,visszakapjuk az időt,energiát?A küldetésben megszerzett osztagok nem kerülnek felírásra,az idő lejár,(pedig stratégia)!
Mi a helyzet,váltsunk játékot?
2 városom úszott,egy függőben,2hónapja újrakezdtem,jövő héten szeretnék az 5.-be lépni, úgy hogy napokig nem engedett fel a szerver.
Mégsem számítanak az egyéni képességek,vagy az a baj, hogy nem vettem még gyémántot?
 

Laci0212

Erős harcos
Sajnálom,hogy ezt kell írnom,de valami el lett ba....a!A küldetések pontszámát nem adja meg időben,vagy sehogy.Több csapattársam is jelezte,én is már többször tapasztaltam,visszakapjuk az időt,energiát?A küldetésben megszerzett osztagok nem kerülnek felírásra,az idő lejár,(pedig stratégia)!
Mi a helyzet,váltsunk játékot?
2 városom úszott,egy függőben,2hónapja újrakezdtem,jövő héten szeretnék az 5.-be lépni, úgy hogy napokig nem engedett fel a szerver.
Mégsem számítanak az egyéni képességek,vagy az a baj, hogy nem vettem még gyémántot?
Megint lemaradtam időben!
 

Wiccara

Veterán
!A küldetések pontszámát nem adja meg időben,vagy sehogy
Szia, segíts kérlek megértenem a problémádat!
A főcímből kiindulva a léghajós event folyamatos feladatsoránál tapasztaltad( tapasztaltátok) hogy egy teljesített feladat után nem kaptad meg a 45 tüzelőkristályt?
A küldetésben megszerzett osztagok nem kerülnek felírásra
Ez alatt azt érted, hogy a feladat kért nagy számú sereget, te beszedted és nem került be a kaszárnya/ kiképző táborába?
Több csapattársam is jelezte
Ha jelezték, a support nem adott megfelelő választ? ( mert ugye, technikai hiba észlelésekor oda kell írni)
2 városom úszott,egy függőben,2hónapja újrakezdtem,jövő héten szeretnék az 5.-be lépni,
Ez miben függ össze a léghajós eventtel?
Mégsem számítanak az egyéni képességek,vagy az a baj, hogy nem vettem még gyémántot?
Most úgy érzem, mintha lenne egy képletes bilink, amiből mindent kiborítottál volna; és az alap probléma annyira felbosszantott, hogy leírtál mindent. A gond az, hogy homályos, mi az, ami az event kapcsán pontosan a fennakadást okozta nálad.
A küldetések pontszámát nem adja meg időben,vagy sehogy
Ezt a részt kellene pontosan tényszerűen leírni. Ha így mások is felismerik a hibát, akkor érdemes a supportra jelezni.
Ne csüggedj és ne keseredj el, mindenre van megoldás, ami nem feltétlen a mastercard! ;)
 

Syntex

Ex-Csapattag
Kedves Laci0212,

Nagyon sajnáljuk az esetleges kellemetlenséget, de nem teljesen értem mi a probléma. Megkérlek szépen fejtsd ki bővebben a problémát, lehetőleg képernyőmentéseket mellékelve, ahhoz hogy érdemben segíteni tudjunk ezek megoldásában - esetleg támogató csapatunkkal is kapcsolatba léphetnél, nem csak te, hanem a játékostársaid is - mivel eddig semmilyen hibajelzést nem kaptunk ezzel kapcsolatosan (ugyanakkor a leírásból adódóan egyelőre a hiba mikéntjét sem értem).

Köszönöm a megértésed és együttműködésed!
 

DeletedUser5984

Vendég
Sziasztok ! :)

Másik Inno játékkaban tapasztaltam hogy célszerű többször is frissíteni a játékot, főleg ha sokan vannak fent. Ezt a sémát követve mindig minden kristály jóváírásra került és ha amikor az event egységképzést kért, elővettem a raktárból a nyert katonákat, akkor azonnal el is fogadta a feladatot. :)
 

Corvo

Veterán
Szerintem a szokásos event probléma a szerver le van terhelve és a nyeremény később íródik jóvá.
 

Laci0212

Erős harcos
Szia, segíts kérlek megértenem a problémádat!
A főcímből kiindulva a léghajós event folyamatos feladatsoránál tapasztaltad( tapasztaltátok) hogy egy teljesített feladat után nem kaptad meg a 45 tüzelőkristályt?

Ez alatt azt érted, hogy a feladat kért nagy számú sereget, te beszedted és nem került be a kaszárnya/ kiképző táborába?

Ha jelezték, a support nem adott megfelelő választ? ( mert ugye, technikai hiba észlelésekor oda kell írni)

Ez miben függ össze a léghajós eventtel?

Most úgy érzem, mintha lenne egy képletes bilink, amiből mindent kiborítottál volna; és az alap probléma annyira felbosszantott, hogy leírtál mindent. A gond az, hogy homályos, mi az, ami az event kapcsán pontosan a fennakadást okozta nálad.

Ezt a részt kellene pontosan tényszerűen leírni. Ha így mások is felismerik a hibát, akkor érdemes a supportra jelezni.
Ne csüggedj és ne keseredj el, mindenre van megoldás, ami nem feltétlen a mastercard! ;)
Köszönöm szépen, igazából én együtt tudok élni ezekkel a problémákkal,csak a többiek lusták kommunikálni, fórumra regiszrálni,wikin utánanézni,azt hiszik mert én vagyok a főmágus,ez az én dolgom.
Bocs, tényleg kijött minden.Talán a napi 16-17 óra munka teszi.
Kérlek töröljétek a bejegyzést!
Köszönöm szépen
 

Laci0212

Erős harcos
Kedves Laci0212,

Nagyon sajnáljuk az esetleges kellemetlenséget, de nem teljesen értem mi a probléma. Megkérlek szépen fejtsd ki bővebben a problémát, lehetőleg képernyőmentéseket mellékelve, ahhoz hogy érdemben segíteni tudjunk ezek megoldásában - esetleg támogató csapatunkkal is kapcsolatba léphetnél, nem csak te, hanem a játékostársaid is - mivel eddig semmilyen hibajelzést nem kaptunk ezzel kapcsolatosan (ugyanakkor a leírásból adódóan egyelőre a hiba mikéntjét sem értem).

Köszönöm a megértésed és együttműködésed!
Szia.
Köszönöm szépen, hogy foglalkoztál velem és a problémámmal,tekintsd tárgytalannak.
Köszi szépen
 

Laci0212

Erős harcos
Köszönöm szépen, igazából én együtt tudok élni ezekkel a problémákkal,csak a többiek lusták kommunikálni, fórumra regiszrálni,wikin utánanézni,azt hiszik mert én vagyok a főmágus,ez az én dolgom.
Bocs, tényleg kijött minden.Talán a napi 16-17 óra munka teszi.
Kérlek töröljétek a bejegyzést!
Köszönöm szépen
Jóvá lett írva a csapat minden,de a toronyban kellett volna.....
 
Fent