• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Kultúrahiba

DeletedUser1913

Vendég
Sziasztok! A feladatban le kell tennem egy "fáklya szökőkutat"(de tennék többet is! ),csak sajnos 564 ! gyémántba kerül,mióta? Úgy tudom ezt a kultúrát nem gyémánttak kell letenni ,mert akkor ez már zsarolás,kérem javitsák ki a hibát.Köszönöm tisztelettel Szivarvany.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok! A feladatban le kell tennem egy "fáklya szökőkutat"(de tennék többet is! ),csak sajnos 564 ! gyémántba kerül,mióta? Úgy tudom ezt a kultúrát nem gyémánttak kell letenni ,mert akkor ez már zsarolás,kérem javitsák ki a hibát.Köszönöm tisztelettel Szivarvany.
Kedves @Szivarvany11
Igazad van,a Fáklya szökőkút nem gyémántért vehető meg,viszont más költségei vannak.Mégpedig:850 E arany,124 E alapanyag,és 10800 db Isteni magok.Valószínű,hogy nálad valamelyikből kevesebb van a kértnél.Kérlek ellenőrizd.
Sok sikert.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4192

Vendég
Sziasztok! A feladatban le kell tennem egy "fáklya szökőkutat"(de tennék többet is! ),csak sajnos 564 ! gyémántba kerül,mióta? Úgy tudom ezt a kultúrát nem gyémánttak kell letenni ,mert akkor ez már zsarolás,kérem javitsák ki a hibát.Köszönöm tisztelettel Szivarvany.

Kétfajta kulturális épület van: az egyiket normál termékekért (arany, kalapács, deszka, stb.) tudod megvenni, a másikat csak gyémántért. A fáklya szökőkút normál termékes: 850e arany, 124e kalapács és 10800 isteni mag az ára. Ha ezekből nincs meg a megfelelő mennyiséged, akkor a rendszer "kipótolja" a hiányzó részt gyémánttal. Ezért jelent meg az 564 gyémánt, mint leszurkolandó fizetőeszköz. De ezt jelzi is, pirossal szokta kiírni a hiányzó temék mennyiségét.

Hihi. pont most írt egy moderátor is.
 

Lupuj

Erős harcos
Sziasztok! A feladatban le kell tennem egy "fáklya szökőkutat"(de tennék többet is! ),csak sajnos 564 ! gyémántba kerül,mióta? Úgy tudom ezt a kultúrát nem gyémánttak kell letenni ,mert akkor ez már zsarolás,kérem javitsák ki a hibát.Köszönöm tisztelettel Szivarvany.
Szia!
Ezt még én sem néztem volna be. :)
Azért egy ilyen szinten lévő játékosnak - már Isteni mag is "játszik" és valószínűleg nálad éppen ez volt kevés - nem kellene így "égetnie" önmagát.
Ezért szoktam többször is átnézni a problémám okát, mielőtt ide jövök "balhézni". ;) :D
De ... nem vagy egyedül, előfordul, hogy mégis sikerül elnézni valamit.
Szerencsére vannak segítőkész játékosok, akik "eligazítanak". ;)
 

DeletedUser1913

Vendég
Szia!
Ezt még én sem néztem volna be. :)
Azért egy ilyen szinten lévő játékosnak - már Isteni mag is "játszik" és valószínűleg nálad éppen ez volt kevés - nem kellene így "égetnie" önmagát.
Ezért szoktam többször is átnézni a problémám okát, mielőtt ide jövök "balhézni". ;) :D
De ... nem vagy egyedül, előfordul, hogy mégis sikerül elnézni valamit.
Szerencsére vannak segítőkész játékosok, akik "eligazítanak". ;)
Igen!!! Elnéztem,jaj ! nagyon szégyellem magam,millió bocsánatot kérek ,ezentúl jobban odafigyelek,nem volt elég isteni magom ez volt a baj ::))) még egyszer elnézésetek kérem :)
 

Deleted User - 373998

Vendég
Igen!!! Elnéztem,jaj ! nagyon szégyellem magam,millió bocsánatot kérek ,ezentúl jobban odafigyelek,nem volt elég isteni magom ez volt a baj ::))) még egyszer elnézésetek kérem :)
Szia
Nem történt semmi baj,örülünk,hogy tudtunk segíteni.
További jó játékot kívánunk!!
 
Fent