• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

RED1

Tapasztalt építő
Valahol igazad van , de ha a csapat nem csinálja meg akkor is van esély ott gyémántot szerezni vagy valamit amiért megéri pl portál profit . Mi a véleményed Red ?
azért van mozgás tér itt is. túl sok egységet/alapot kéne rááldozni arra h "talán" kapsz gyémántot v vmi hasznos holmit. ellenben a bajnokin fixen kapsz érte tp-t v áldásokat. így ennek függvényében nem éri meg. persze ha nem bajnokizol keményen akkor megéri tornyozni végig. de főként a random faktor miatt nem tornyozok végig csapat jutalom nélkül. személy szerint nekem onnan egy-két holmin kivól semmi nem kell (páncél készítő v katalizátor v gyémánt) többit semmibe nem nézem mert van annyi h így se tudom hova rakni. persze ha neked nagyon kell ezek közül vmi akkor meg érheti de én inkább bajnokira fordítom az egységeimet.

bere007

Veterán
az mennyire szándékos h az általam beállított osztag felállítást kedve szerint variálja.... direkt kirakom őket szélére h nefenyegesse az ellenség erre berakja középre mert olyan kedve van... miért varriálja magának az osztag felállításomat?
Ez már a torony kezdete óta így van, többször is jelezve lett, gondolom nem csak itt... azt a választ kaptuk, hogy ez egy bug, amire még nem volt idő, hogy kijavítsák. Bár szerintem ez inkább egy nem hivatalos nehezítés a toronyban.

Calyr

Erős harcos
azért van mozgás tér itt is. túl sok egységet/alapot kéne rááldozni arra h "talán" kapsz gyémántot v vmi hasznos holmit. ellenben a bajnokin fixen kapsz érte tp-t v áldásokat. így ennek függvényében nem éri meg. persze ha nem bajnokizol keményen akkor megéri tornyozni végig. de főként a random faktor miatt nem tornyozok végig csapat jutalom nélkül. személy szerint nekem onnan egy-két holmin kivól semmi nem kell (páncél készítő v katalizátor v gyémánt) többit semmibe nem nézem mert van annyi h így se tudom hova rakni. persze ha neked nagyon kell ezek közül vmi akkor meg érheti de én inkább bajnokira fordítom az egységeimet.
Ez a te meglátásod, hogy vagy bajnoki, vagy torony. Ami véleményként teljesen rendben van - ezért is teszem mellé a magamét. :)
Nálunk párunknak a kezdetektől megy fullban mindkettő, és azt kell mondjam, hogy ez a multi-torony szuper plusz kaszálásokra ad lehetőséget. Nagy gratula érte a fejlesztőknek, mert bár lenne még mit finomhangolni, a lehetőségek kinyitása sokat tett hozzá a játékhoz! Persze ehhez kell olyan csapat, akik ezt bevállalják, bírják, és látják értelmét csinálni - de érdemes ezen rágódni kicsit, mert abszolút van értelme. Nehéz, de megéri!

Nálunk eddig egyszer volt 11 láda, meg kettő maxolás - és bár ez biztos nem lesz mindig így, szerintem innentől olyan sem lesz soha, hogy 9-10 láda alá menjünk. És akkor azzal már szépen lehet előre tervezni.
A maxos torony jutalmában pl. az a 33 db 5 órás gyorsító remekül meg is alapozhatta mindenkinek a következő bajnoki egység termelését. A sok katalizátorral és bűbájtekerccsel olyan tartalék termelődhet fel, hogy bármit le lehet barkácsolni!

Szerintem az lehet a tornyozás kulcsa, hogy rá kell hajtani azokra a bajnokikra, amikor a csapat tagjai a legaktívabbak akarnak lenni. Akkor megy le a legtöbb épület (+ép, +sebzés), és egyszerűen csak be kell gyorsítózni a torony pár kapuját, hogy beleférjen a bónusz sávba. És aki ennél is jobban sakkozik, további kiskapukat is tud találni. ;)

Összegezve azt mondanám, hogy szerintem a torony és a bajnoki remek szimbiózist alkothat, rá kell érezni az arányokra, és egymást fogják erősíteni, egymást segíthetnek kimaxolni.

RED1

Tapasztalt építő
Ez a te meglátásod, hogy vagy bajnoki, vagy torony.ni.
ksi félreértés van itt. torony 2 emeletét mindenképp érdemes megcsinálni ugye a varázs épületekért. viszont mi arról beszéltünk ha a csapat nem hozza össze a 3. emeleti bónuszt tehát csak maga a 3. emeleti torony jutalmak állnak rendelkezésre akkor nem éri meg szerintem csinálni túl sokat kell beáldozni viszonylag kevés hasznos holmiért. ha meg van a bonusz persze h megéri csinálni, ezért inkább fordítom a bajnokira a "fölös" seregemet semmint a toronyra. sajnos az én csapatom a 2. emeleti bonuszt hozza össze csak

Utoljára szerkesztve: