• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég!
    Nemrégiben megváltozott az Elvenar Csapata, így olyan segíteni akaró játékosokat keresünk, akik megszeretnék ismerni a játék másik oldalát is, és idejüket a közösség javára szeretnék fordítani. Itt a lehetőség, jelentkezz most a nyitott pozícióinkra! A jelentkezési lapot itt találod.
    Üdvözlettel,
    Az Elvenar csapata

Kibeszélő Kulisszák mögött: A Végtelenség Tornya

RED1

Erős harcos
Valahol igazad van , de ha a csapat nem csinálja meg akkor is van esély ott gyémántot szerezni vagy valamit amiért megéri pl portál profit . Mi a véleményed Red ?
azért van mozgás tér itt is. túl sok egységet/alapot kéne rááldozni arra h "talán" kapsz gyémántot v vmi hasznos holmit. ellenben a bajnokin fixen kapsz érte tp-t v áldásokat. így ennek függvényében nem éri meg. persze ha nem bajnokizol keményen akkor megéri tornyozni végig. de főként a random faktor miatt nem tornyozok végig csapat jutalom nélkül. személy szerint nekem onnan egy-két holmin kivól semmi nem kell (páncél készítő v katalizátor v gyémánt) többit semmibe nem nézem mert van annyi h így se tudom hova rakni. persze ha neked nagyon kell ezek közül vmi akkor meg érheti de én inkább bajnokira fordítom az egységeimet.

bere007

Veterán
az mennyire szándékos h az általam beállított osztag felállítást kedve szerint variálja.... direkt kirakom őket szélére h nefenyegesse az ellenség erre berakja középre mert olyan kedve van... miért varriálja magának az osztag felállításomat?
Ez már a torony kezdete óta így van, többször is jelezve lett, gondolom nem csak itt... azt a választ kaptuk, hogy ez egy bug, amire még nem volt idő, hogy kijavítsák. Bár szerintem ez inkább egy nem hivatalos nehezítés a toronyban.

Calyr

Veterán
azért van mozgás tér itt is. túl sok egységet/alapot kéne rááldozni arra h "talán" kapsz gyémántot v vmi hasznos holmit. ellenben a bajnokin fixen kapsz érte tp-t v áldásokat. így ennek függvényében nem éri meg. persze ha nem bajnokizol keményen akkor megéri tornyozni végig. de főként a random faktor miatt nem tornyozok végig csapat jutalom nélkül. személy szerint nekem onnan egy-két holmin kivól semmi nem kell (páncél készítő v katalizátor v gyémánt) többit semmibe nem nézem mert van annyi h így se tudom hova rakni. persze ha neked nagyon kell ezek közül vmi akkor meg érheti de én inkább bajnokira fordítom az egységeimet.
Ez a te meglátásod, hogy vagy bajnoki, vagy torony. Ami véleményként teljesen rendben van - ezért is teszem mellé a magamét. :)
Nálunk párunknak a kezdetektől megy fullban mindkettő, és azt kell mondjam, hogy ez a multi-torony szuper plusz kaszálásokra ad lehetőséget. Nagy gratula érte a fejlesztőknek, mert bár lenne még mit finomhangolni, a lehetőségek kinyitása sokat tett hozzá a játékhoz! Persze ehhez kell olyan csapat, akik ezt bevállalják, bírják, és látják értelmét csinálni - de érdemes ezen rágódni kicsit, mert abszolút van értelme. Nehéz, de megéri!

Nálunk eddig egyszer volt 11 láda, meg kettő maxolás - és bár ez biztos nem lesz mindig így, szerintem innentől olyan sem lesz soha, hogy 9-10 láda alá menjünk. És akkor azzal már szépen lehet előre tervezni.
A maxos torony jutalmában pl. az a 33 db 5 órás gyorsító remekül meg is alapozhatta mindenkinek a következő bajnoki egység termelését. A sok katalizátorral és bűbájtekerccsel olyan tartalék termelődhet fel, hogy bármit le lehet barkácsolni!

Szerintem az lehet a tornyozás kulcsa, hogy rá kell hajtani azokra a bajnokikra, amikor a csapat tagjai a legaktívabbak akarnak lenni. Akkor megy le a legtöbb épület (+ép, +sebzés), és egyszerűen csak be kell gyorsítózni a torony pár kapuját, hogy beleférjen a bónusz sávba. És aki ennél is jobban sakkozik, további kiskapukat is tud találni. ;)

Összegezve azt mondanám, hogy szerintem a torony és a bajnoki remek szimbiózist alkothat, rá kell érezni az arányokra, és egymást fogják erősíteni, egymást segíthetnek kimaxolni.

RED1

Erős harcos
Ez a te meglátásod, hogy vagy bajnoki, vagy torony.ni.
ksi félreértés van itt. torony 2 emeletét mindenképp érdemes megcsinálni ugye a varázs épületekért. viszont mi arról beszéltünk ha a csapat nem hozza össze a 3. emeleti bónuszt tehát csak maga a 3. emeleti torony jutalmak állnak rendelkezésre akkor nem éri meg szerintem csinálni túl sokat kell beáldozni viszonylag kevés hasznos holmiért. ha meg van a bonusz persze h megéri csinálni, ezért inkább fordítom a bajnokira a "fölös" seregemet semmint a toronyra. sajnos az én csapatom a 2. emeleti bonuszt hozza össze csak

Utoljára szerkesztve:

Deathfolk

Felderítő
Sziasztok, normális hogy a toronyba 1,5 hónapja csak is kizárolag gyémántot kapok minden olyan ládából ahol van rá lehetőség? Mert én már kicsit unom... Főleg hogy nekem pont nem kell gyémánt, mert vettem 1 csomót... :D Szóval nekem a gyémánt a legértéktelenebb az ajándékok közül... 100x jobban kéne bármelyik épület a lehetséges nyeremények közül. De szó szerint mindig csak gyémántot kapok... közben 1ik ismerős meg már az 5. varázslatos lakóépületet kapja egymás után... de a csapatársaim is kapnak mindenfélét csak én kapok az egész testvériségbe állandóan gyémántot, már a chatbe is ez a téma, mennek a fogadások, hogy mit kapok majd, de előbb is rányomtam és természetesen megint gyémánt :( persze sokan meg irigyelnek... De én ezekkel a 45-70db-okkal igazából nem is érek semmit, mert rengeteget vásároltam és vettem vagy 10+ területet gyémántért, így a következő már túl drága, annyit nem ér... és ahoz meg kevés is ez amiket a toronyba nyerek, szóval pont nem jó ez nekem kb semmire.... Ráadásul az aki az 5. varázslatos épületet nyeri csak azóta játszik a toronyba hogy csapatjáték lett, én pedig azóta csinálom hogy létezik a torony és a 3 szint elejéig mindig megcsináltam, néha végig is... mégse kaptam még soha 1db varázslatos épületet se dzsinnt... és extra ládákat is alig kapok, van hogy 1 szinten egyáltalán nem, régem biztos hogy sokkal többet laptam. Viszont régebben elég sok kereskedelmi állomást nyertem és holdkőtár szett darabokat, van is kitéve 2db szett.
Azt szeretném kérdezni hogy esetleg ezért nem kapok már ilyeneket se, mert van belőle a városomba? vagy simán csak szerencsétlen sorozatom van már 1,5 hónapja....

Nem pont ide tartozik de a barkácsolás is kb 1-1,5 hónapja nem ad értelmes dolgokat, csak apróságok vannak mindig 1-3 pontosak... Nagyon kellene fesztiválkereskedő, felkelek éjjel is, belépek 5 óránként megnézni az új ajánlatokat és 1 hónapja nem adott fesztiválkereskedőt, se boost +25-50% épületeket se. Régebben meg kb 3 naponta ajánlott ilyeneket, nem értem ezt, mintha valami történt volna a városommal, vagy legalábbis érzetre nem kapok sehol se épületeket... Régebben gyorsítóval kellett gyártanom a katalizátorokat mert mindig kifogytam belőlük, mindig volt valami a barkácsolásnál amire kellett, most meg van 51db kombináló katalizátorom, semmire nem tudom elhasználni őket... :( Normális ez ?

Utoljára szerkesztve: