• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

KR. térkép az akadémián

  • Témaindító Törölt tag 6237
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok ! :)
Azt meg lehet valahol nézni hogy mihez jó a térkép amit az akadémián lehet barkácsolni ?
Most van egy opció hogy 1 térkép és 10 áldás van a menün. Legyártanám.. Tudom az áldás az 10 kocka. S a térkép ? Az vagy varázslatos házhoz vagy műhelyhez jó csak ?
Előre is köszönöm! :)
 

Putyika

Veterán
Szia!

Az nem térkép lehet szerintem, hanem tervrajz, és nem gyártani tudod, hanem az kell ahhoz, hogy királyi restaurációt tudj készíteni.
De egyébként igen, azt a varázslatos épületek fejlesztéséhez lehet használni.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen ! :)
Igazad van mert 1 rajzot és 3 katalizátort kér 10 áldásért. Most néztem meg jobban.
Ha legyártom elveszik a rajz... Ilyet nem szabad csinálni...
 

Putyika

Veterán
Ha legyártom elveszik a rajz... Ilyet nem szabad csinálni...
Ez egyéni döntés és nagyban függ a körülményektől. Ha valaki folyamatosan 10 ládázós csapatban van, és nincs millió varázslatos épülete, akkor néha megéri beáldozni pár tervrajzot. Én rendszeresen barkácsolok restaurációt, mert vannak épületeim, amiket (szerintem) érdemes fejleszteni.
 

DeletedUser

Vendég
Ez egyéni döntés és nagyban függ a körülményektől. Ha valaki folyamatosan 10 ládázós csapatban van, és nincs millió varázslatos épülete, akkor néha megéri beáldozni pár tervrajzot. Én rendszeresen barkácsolok restaurációt, mert vannak épületeim, amiket (szerintem) érdemes fejleszteni.
Köszönöm ! :)
Tudod nekem van még 2 épületem és 2 műhelyem is. De az elején adta a rendszer. De szeretném fejleszteni őket mert nagy segítség lenne...
Jó bevallom még 300 gyémántot is megérne ha épp nincsen tervrajzom. Visszahozná az árát szereintem.
 
Fent