• Kedves olvasó,

Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Korboncnok

Korboncnok

Fórummoderátor
Csapattag
Szia Mindenki! :)

Volt már egy bemutatkozó játékom, az volt a marketinges része. Ez egy kicsit nyersebb lesz és nem jár érte gyémánt :( A valódi nevem még én sem tudom, de ti bátran becézhettek Korbinak is. 20 éves elmúltam, jelenleg óraadó tanárként dolgozom Szlovákiában, közben egyetemen tanulok (informatikát) MO-n. Kapcsolatom a böngészős játékokkal 11 évesen kezdődött Klánháborúban. 2014-ben ott lettem grafikus, aminél nagyon gyorsan rájöttem, hogy nem szeretem, így azt el is engedtem. 2016-ban kerültem át (1 év szünet után) a KH facebook oldalára.

Onnan fórummoderátor, illetve supporter lettem. Párhuzamosan elkezdtem dolgozni a Grepolisnál (2016 végén), ahol szintén supporterként szolgálom a mai napig a köz érdekeit. A klánháborús munkát ez év elején hagytam ott, kellett egy kis lassítás. Pár hete pedig itt lehetek nálatok, mint fórummoderátor. Elsődleges feladatom, hogy különböző mini játékokat szervezzek számotokra.

Rengeteg hobbim van, mint például az utazás, az úszás, de ezek mellett imádok a természetben lenni, túrázni, vagy éppen főzni, közben olvasni / sorozatozni. A nyáron kenuval teljesítettem életem eddigi leghosszabb, 25KM-es távját, amire nagyon büszke voltam.

Kérdezni ér, panaszkodni lehet, dícsérni pedig érdemes! :D Keressetek bátran bármikor bármivel :)

-Korbi

U.I.:
A nevem nem Kórboncnok, hanem Korboncnok, mint történelmi kor. Azért lett ez, mert annak idején egy középkori, kicsit történelem orientált játékban kezdtem meg a játékmoderátori munkát. Semmi köze a hivatásomhoz. :)

Utoljára szerkesztve:

Korboncnok

Fórummoderátor
Csapattag
Szia üdv az Elvenar közösségében :) kedvenc sorozatod mi?
Mutatom, hogy mik azok, amiket valaha életemben néztem, vagy megpróbáltam nézni. A lényegesebbekhez kommentelek is :D

Na és ti miket néztek? :)

Szia :)
Tetszett a téli játékod, különösen a verselő, kicsit megmozgatta az agytekervényeimet :) Remélem lesz több is. :)
Köszönöm a jutalmat is :)

Korboncnok

Fórummoderátor
Csapattag
Szia :)
Tetszett a téli játékod, különösen a verselő, kicsit megmozgatta az agytekervényeimet :) Remélem lesz több is. :)
Köszönöm a jutalmat is :)
Ennek igazán örülök :) December huszadikán jön a karácsonyi, ott is lesz kicsit gondolkodósabb, meg egy kicsit könnyebb feladat.

Julie1

Újonc
Mutatom, hogy mik azok, amiket valaha életemben néztem, vagy megpróbáltam nézni. A lényegesebbekhez kommentelek is

Na és ti miket néztek?
Sci-fi? Defiance, Stargate, Startrek, ezenkívül Supernatural, Castle. Régen Jóbarátok, X akták, Magnum, A-Team

Rikari

Veterán
Kedves Korbonci!
Nekem a filmsorozatoktól kissé eltérő lenne a kérdésem hozzád, mert inkább a játékhoz kapcsolódik. Megtudhatjuk, hogy esetleg játszol is Elvenarban (feltételezem igen), s ha igen, milyen szinten vagy a fajokban. A nickneved nyilván nem kérdezem, mert azt nem túl szerencsés a fórumon kitárgyalni, az anonimitás megőrzésének érdekében. :p