• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kisállat etetés

  • Témaindító DeletedUser5114
  • Kezdés ideje

DeletedUser5114

Vendég
Sziasztok
Hogy működik a kisállat etetés?
Én a pandának a súgóban leírt módon adtam kiállat eledelt.
Szépen lepörgött az idő számláló és nem kaptam sem márványt sem acélt sem deszkát.
Pedig kétszer is kipróbáltam.
 

WarriorKingu

Erős harcos
Sziasztok
Hogy működik a kisállat etetés?
Én a pandának a súgóban leírt módon adtam kiállat eledelt.
Szépen lepörgött az idő számláló és nem kaptam sem márványt sem acélt sem deszkát.
Pedig kétszer is kipróbáltam.
Szia! Én is sokat próbálkoztam, vesztegettem az eledeleket mire rájöttem, hogyan kell. (Pandám van nekem is.)

Szóval bármikor adsz neki egy etetést, ez a “beetetés”, amitől elvarázsolódik és onnantól van egy órád, hogy adj neki további etetéseket. Akkor kapod meg bármennyiszer az extra árut.

Tehát egy elesèg járulékos veszteség, így érdemes készletet halmozni a kisállat eledelből a spejzban.

Sok sikert! Remélem sikerül vagy már sikerült is azóta.
 

Tejinashi

Erős harcos
Szia! Én is sokat próbálkoztam, vesztegettem az eledeleket mire rájöttem, hogyan kell. (Pandám van nekem is.)

Szóval bármikor adsz neki egy etetést, ez a “beetetés”, amitől elvarázsolódik és onnantól van egy órád, hogy adj neki további etetéseket. Akkor kapod meg bármennyiszer az extra árut.

Tehát egy elesèg járulékos veszteség, így érdemes készletet halmozni a kisállat eledelből a spejzban.

Sok sikert! Remélem sikerül vagy már sikerült is azóta.
Jól értem, hogy ha csak egyszer etetem, akkor semmit nem kapok, csak ha folyamatosan etetem? Ennek így nem sok értelmét látom... A hidegtűzfőnixet, vagy a jegesmacit elég egyszer etetni és egyből hat az etetés. Igazából azt sem értem, hogy ha a pandát etetem, akkor mikor is kapnám a plusz extra árút? Amikor a pandát betakarítom, vagy amikor extra árut takarítok be manufaktúráról?
 
Utoljára szerkesztve:

Tejinashi

Erős harcos
Jól értem, hogy ha csak egyszer etetem, akkor semmit nem kapok, csak ha folyamatosan etetem? Ennek így nem sok értelmét látom... A hidegtűzfőnixet, vagy a jegesmacit elég egyszer etetni és egyből hat az etetés. Igazából azt sem értem, hogy ha a pandát etetem, akkor mikor is kapnám a plusz extra árút? Amikor a pandát betakarítom, vagy amikor extra árut takarítok be manufaktúráról?
 

Putyika

Veterán
Igazából azt sem értem, hogy ha a pandát etetem, akkor mikor is kapnám a plusz extra árút?
A panda etetési ideje alatt, minden további felhasznált eledel után kapsz árut. Megeteted a pandát és aztán bármelyik másik macit vagy akár ismét a pandát (bár ennek nem sok értelmét látom) vagy főnixet.
 

Tejinashi

Erős harcos
A panda etetési ideje alatt, minden további felhasznált eledel után kapsz árut. Megeteted a pandát és aztán bármelyik másik macit vagy akár ismét a pandát (bár ennek nem sok értelmét látom) vagy főnixet.
Na most már kezdem érteni. Nem a betakarításkor kapok pluszt, hanem amikor egy másikat is megetetek? Ez akkor úgy van, hogy:
1. Megetetem a pandát.
2. Megetetem a Jegesmedvét és abban a pillanatban kapok plusz árut? vagy akkor, amikor az így megetette jegesmedvét learatom?

Sajnos sehol nem láttam én se leírva ennek a pontos menetét és szerintem nagyon sokan csak találgatnak, vagy kísérletezgetnek vele, hogy miképp is működik ez. Sajnos a wikin sincs leírva, pedig ha máshova nem, akkor oda le kéne írni, hisz azért van...
 

DeletedUser5984

Vendég
Nekem nagyon kellemes a tapasztalatom. Mivel ez a téma nekem új, gondoltam. 3x is adhat hamit a ugyan annak macimnak és láttam hogy hatványozódott az idő. Ezt jó tudni ha barna vagy jeges macit etetek. Én most mindig ugyanazt és több mint 30 órán át tart a hatása, ami nagyon hatékony mondjuk egy barna vagy jeges maci esetében. :) Valószínű hogy ugyanígy működik a többiállatkánál is. Van egy pici Hidegtüzes Főnixem. Mostneki fogok többször enni adni. Nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. :)
 

Putyika

Veterán
nagyon hatékony mondjuk egy barna vagy jeges maci esetében.
Szerintem ezt rosszul látod. Mind a két macinál hatékonyabb lenne ritkábban etetni. A barna macit, csak akkor etetem, amikor minden sereg gyártó tele van. A jeges macira pedig csak a bajnokság alatt lehet szükség, tehát rengeteg ideg van etetve feleslegesen, ha egyszerre többet is nyomsz rá.
 

DeletedUser5984

Vendég
Szerintem ezt rosszul látod. Mind a két macinál hatékonyabb lenne ritkábban etetni. A barna macit, csak akkor etetem, amikor minden sereg gyártó tele van. A jeges macira pedig csak a bajnokság alatt lehet szükség, tehát rengeteg ideg van etetve feleslegesen, ha egyszerre többet is nyomsz rá.
Ebben teljesen igazad van. Macik esetében mindig csak azt etetem amelyiket szükséges. Erre remek példa az általad említett jegesmaci. Minden új nekem ezért szeretném kipróbálni mindegyiken ha sikerül begyűjteni őket. Ugyenez érvényes a főnixekre is. Köszönöm az útba igazítást ! :)
 

Mihaszna

Veterán
Akkor most én tennék fel egy hülye kérdést :rolleyes::D

Van nekem egy Hidegtüzes Főnixem: Főnix.jpg

Ha jól értem, akkor, hogy ha megetetem, kapok érte cserébe a befejezett felderítések után Tudáspontokat, elvileg 11-et. Hányszor kell megetetni és mi alapján jön ki a 11, valamint változhat-e az érték a későbbiekben, függetlenül attól, hogy csak 7-es szinten van?
 

Syntex

Ex-Csapattag
Akkor most én tennék fel egy hülye kérdést :rolleyes::D

Van nekem egy Hidegtüzes Főnixem: 2210 bővítmény megtekintése

Ha jól értem, akkor, hogy ha megetetem, kapok érte cserébe a befejezett felderítések után Tudáspontokat, elvileg 11-et. Hányszor kell megetetni és mi alapján jön ki a 11, valamint változhat-e az érték a későbbiekben, függetlenül attól, hogy csak 7-es szinten van?
Minden felderített tartomány után 11 tudáspont jár, amelyet az etetés hatása alatt derítesz fel. Vagyis ha megeteted most, akkor ha felderítesz 5 tartományt az elkövetkező 24 órában, 55 tudáspontot gyűjthetsz összesen. Az értéket csak akkor tudod változtatni, ha ereklyével nagyobb evolúciós szintre fejleszted.
 

Mihaszna

Veterán
Minden felderített tartomány után 11 tudáspont jár, amelyet az etetés hatása alatt derítesz fel. Vagyis ha megeteted most, akkor ha felderítesz 5 tartományt az elkövetkező 24 órában, 55 tudáspontot gyűjthetsz összesen. Az értéket csak akkor tudod változtatni, ha ereklyével nagyobb evolúciós szintre fejleszted.
Köszönöm szépen, Syntex a kellően rövid, ámbár lényegre törő, választ. :)
 
Fent