• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

királyi restauráció

DeletedUser1048

Vendég
sziasztok! A királyi restauráció barkácsolásnál, bűbájtöredék és egy kék alapon lévő 5 ágú csillag van a képen az mi? és honnan lehet beszerezni :) köszönöm a válaszokat,ha tudja valaki .....
 

Prom3theusz

Tapasztalt építő
Az a tervrajz
sziasztok! A királyi restauráció barkácsolásnál, bűbájtöredék és egy kék alapon lévő 5 ágú csillag van a képen az mi? és honnan lehet beszerezni :) köszönöm a válaszokat,ha tudja valaki .....
Az a tervrajz, amit kiválthatsz 300 gyémánttal/tervrajz vagy ha olyan testvériségben vagy aki képes bajnokiban a 10 láda nyitására. A tizedik láda rejt 1 tervrajzot.
 

Mihaszna

Veterán
Uhh, ezt tényleg benéztem rendesen. Elnézést az érintettől :$$ Nem tudom miért asszociáltam annyira Prométeusz leírására. Még egyszer elnézést,
Wiccara, neked pedig köszönöm a korrigálást.
 

BCity

Újonc
Köszönöm mindenkinek a segítséget. A csatolt linken lévő leírást én is néztem, de csak azt olvastam, hogy mire lehet használni a Királyi Rekonstrukciót. Jól gondolom, hogy csak jutalomként lehet szerezni?
 

Wiccara

Veterán
Jól gondolom, hogy csak jutalomként lehet szerezni?
Szia, igen, jól gondolod.
Bajnokságok során tudod a testvériségeddel a jutalomládákból összecsipegetni.
A gyártása sem lehetetlen a varázsakadémia barkács részlegében ( pont ezt taglalták fentebb) ehhez azonban rendelkezned kell egy "tervrajzzal" ami a bajnokság legmagasabb jutalomládájában, a 10.-ben rejlik. ;)
 

BCity

Újonc
Köszi szépen, ha nem is megnyugtató, de érthető...:) A csapattal maximum a 3. ládáig jutunk el, úgyhogy ... De azt büszkén!
 
Fent