• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Királyi Restauráció szerzése

kriszty

Újonc
Biztosan mindenkinek vannak idézhető épületei és tudják, hogy azokat fejezetenként lehet fejleszteni. Viszont csak azok tudják fejleszteni, akik olyan testvériségben vannak ahol a bajnokságot komolyan veszik, vagy rengeteg gyémántjuk van. Nincs ötletem, hogy hogyan, de tegyék elérhetőbbé a Királyi Restaurációt.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Biztosan mindenkinek vannak idézhető épületei és tudják, hogy azokat fejezetenként lehet fejleszteni. Viszont csak azok tudják fejleszteni, akik olyan testvériségben vannak ahol a bajnokságot komolyan veszik, vagy rengeteg gyémántjuk van. Nincs ötletem, hogy hogyan, de tegyék elérhetőbbé a Királyi Restaurációt.
Kedves @kriszty
A Királyi Restauráció nem csak Bajnokságokban szerezhető, hiszen olykor előfordul faji feladatoknál, és a Varázsakadémiában is konvertálható. Elég fontos eleme a játéknak ezért nem lesz könnyítés bevezetve.
Köszönöm a megértésed.
 

kriszty

Újonc
Ezt teljesen megértem, de ezek a faji feladatok azután vannak, hogy belekezdtünk a törpök fejezetébe, igaz? A Varázsakadémiában meg kell hozzá tervrajz, amit úgy láttam, hogy szintén csak bajnokságokon lehet szerezni. Szerintem sokkal kevesebb inaktív ember lenne, ha többen tudnák fejleszteni az idézhető épületeiket. Vagy ha megoldhatatlan amit kérek, akkor nem lehetne egy kicsit lejjebb vinni a bajnoksági elvárásokat, ezáltal a gyengébb, de elszánt testvériségek gyorsabban tudnának fejlődni. Eddig azt vettem észre, hogy a játék a vendégnépektől kezdődik és az inaktívak az első öt fejezetben hagyják abba. Én csak azt szeretném, hogy a játék élvezhetőbb legyen azok számára is akik csak kikapcsolódás céljából vannak itt.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@kriszty nem akarlak megbántani de..... ha 25en vagytok kb 1600 pontot kell összeszedni fejenként a 10 ládához. ami azt jelenti h 6 db tartományt kell 6 csillaggal teljesíteni...ez azért nem egy akkora elvárás h probléma kell legyen. ennél h legyen könnyebb? vki kikapcsolódni vki kihívások miatt van itt. azért minimálisan dolgozzunk meg a nyereményekért
 

Deleted User - 373998

Vendég
Kedves Játékosok!
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos a jelenlegi játékfunkció bevezetése jelenleg nincs tervben.
 
Fent