• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

[kijelzési hiba] Már a nyersanyagok is elvesznek!?

Lupuj

Erős harcos
Szia Hoshi!

Folytatva az előző - Alapanyag eltűnési - hibát ... ma hajnalban történt a következő - immár nyersanyag eltűnési - hiba.

Mint látható, 4731 Elixír lenne a 9 órai termelés ...
Screenshot_20191031-044037.png

... de a kapott mennyiség CSAK 3154 !!!
Screenshot_20191031-044045.png

Ezután begyűjtöttem a Márványt (már látszik is a - fölöslegesen - RÖVIDÍTETT érték) ...
Screenshot_20191031-044143.png

... de érdekes módon a raktáramba CSAK 3154 Márvány került. Hogyan is lett ebből 3,2k ??? Átverés!
Screenshot_20191031-044152.png
Nocsak, nocsak!? 10000 alatt mégis sikerül rövidítés nélkül kiírni a mennyiséget? Amint látom, még a 19101234/20000000 érték is BŐVEN kiférne .... ugye RED1?

Viszont amint látható, a Márványt megkaptam rendesen.
Screenshot_20191031-044312.png

még rövidítés nélkül is
Screenshot_20191031-044317.png

Ki fogja ezeket a "lenyúlásokat" jóváírni? Megkapom valaha is?
És mennyi tűnhetett el EDDIG, mire ezt észrevettem?
És mennyi fog még elveszni, mire megtalálják a hibát és kijavítják?
Azokat is megkapom majd? Figyeljek erősen és sűrűn dokumentáljam az ilyen hiányokat?
Szerintem erre nem elég a sablonos "tudnak róla, MAJD megoldják" ígéret.

Udv.: Lupuj
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20191031-044037.png
    Screenshot_20191031-044037.png
    633,8 KB · Megtekintések: 3
  • Screenshot_20191031-044045.png
    Screenshot_20191031-044045.png
    748,5 KB · Megtekintések: 2
  • Screenshot_20191031-044152.png
    Screenshot_20191031-044152.png
    745,8 KB · Megtekintések: 3
  • Screenshot_20191031-044317.png
    Screenshot_20191031-044317.png
    826,1 KB · Megtekintések: 1

Lupuj

Erős harcos
Véletlenül nem használtál Bűbájt, csak lejárt az ideje?
Szia!

Nem, és ebben az esetben nem is lehetne ez az oka.

De ha így is lenne, akkor sem jó a számolás, hiszen látható a képeken, mennyit kellett volna kapnom, mennyit szedtem le és mennyit írt jóvá a rendszer.
Tehát ha 4731-et kellett volna kapnom - mert annyit győjtöttem be -, akkor teljesen mindegy, hogy azt bűbájjal vagy nélküle termeltem .... ANNYI JÁR!
Ezért HIBA, hogy a raktáramba mégis CSAK 3154 került. 1577 a lenyúlás! Ez pedig pontosan még 50% hiány! :-(
Ha már begyűjtöttem a 4731-et (látható, hogy IGEN, mert kiírja a "felszálló"), akkor hiába járna le a - nem létező - bűbáj, akkor is annyinak KELL(ene) a raktárba kerülnie.
Ez csakis valami számolási hiba lehet a rendszerben ... szerintem.
Ja, és nem 1 épület termelésének begyűjtési hibájáról van szó! Tehát jóval több a HIÁNY!
 

DeletedUser3

Vendég
Nem, és ebben az esetben nem is lehetne ez az oka.
Pedig naplófájlokkal tudom alátámasztani, hogy bizony a lejárt bűbáj a ludas.

Böngészőben is, de mobilon különösképpen fontos, hogy valamiféle oldallehívás történjen a beszedések előtt. Sajnos ha pont akkor jár le egy bűbáj hatása, akkor az nem mindig frissül a kijelzésnél. Igen, ez egy hiba, egy kijelzési hiba, nem pedig számolási, ugyanis begyűjtéskor a rendszer mindig ellenőrzi (másodperces pontossággal), hogy aktív-e bármilyen hatás, és ha igen, akkor hozzáadja.
Ezért van az, hogy amit először begyűjtöttél, ott még a bónuszos érték volt, de a márványnál nem. Az elixír begyűjtéssel frissítetted a mobilra letöltött adatokat.

Nálad a Fenséges fabrikálás bűbáj lejárt a begyűjtés előtt.

Az alap termelésed a többi bónusszal 3154, erre jön rá a Fenséges Fabrikálás bónusza, ami +50%: 3154 + 50% = 4731.

A bűbáj pedig kb. 9 perccel a begyűjtés előtt járt le ebben az esetben, amennyiben szeretnéd és beleegyezel, a pontos időpontokat is leírhatom ide.

Ettől függetlenül megkérnélek, hogy a bicskanyitogató stílusodból és a bejegyzéseim folyamatos jelentgetéséből vegyél visszább - az, hogy valami neked nem tetszik nem jogosít fel az ilyen viselkedésre.
 

Lupuj

Erős harcos
Pedig naplófájlokkal tudom alátámasztani, hogy bizony a lejárt bűbáj a ludas.

Böngészőben is, de mobilon különösképpen fontos, hogy valamiféle oldallehívás történjen a beszedések előtt. Sajnos ha pont akkor jár le egy bűbáj hatása, akkor az nem mindig frissül a kijelzésnél. Igen, ez egy hiba, egy kijelzési hiba, nem pedig számolási, ugyanis begyűjtéskor a rendszer mindig ellenőrzi (másodperces pontossággal), hogy aktív-e bármilyen hatás, és ha igen, akkor hozzáadja.
Ezért van az, hogy amit először begyűjtöttél, ott még a bónuszos érték volt, de a márványnál nem. Az elixír begyűjtéssel frissítetted a mobilra letöltött adatokat.

Nálad a Fenséges fabrikálás bűbáj lejárt a begyűjtés előtt.

Az alap termelésed a többi bónusszal 3154, erre jön rá a Fenséges Fabrikálás bónusza, ami +50%: 3154 + 50% = 4731.

A bűbáj pedig kb. 9 perccel a begyűjtés előtt járt le ebben az esetben, amennyiben szeretnéd és beleegyezel, a pontos időpontokat is leírhatom ide.

Ettől függetlenül megkérnélek, hogy a bicskanyitogató stílusodból és a bejegyzéseim folyamatos jelentgetéséből vegyél visszább - az, hogy valami neked nem tetszik nem jogosít fel az ilyen viselkedésre.

Szia Hoshi!

Na, látod, megy ez értelmesen - érvekkel - is.
Ok! Elfogadom - további bizonyítgatás nélkül is -, hogy éppen lejárhatott a bónuszom, viszont a frissítésnél akkor is baj van az idő kezeléssel.

Tehát a leszedések előtt az már elég lenne, ha átlépnék a térképre, majd vissza?

Ettől függetlenül: jó lenne, ha nem zárnál le egy posztot, csak úgy, 1-2 odavetett mondat után, csak azért, mert SZERINTED nem indokolt.a továbbítása.
Viszont a jeletés lehetősége éppen az ilyen esetekre való ... mert ez a rövidített kiírás a megjelenő ablakban valóban ÉRTELMETLEN! BÖVEN KIFÉR a milliárdos mennyiség is.

Azt viszont határozottan viszautasítom, hogy "FOLYAMATOSAN" jelentgetek miattad. Mutatnál MÉG 1-2 ilyet? Mert már elég rossz a memóriám így 40 után.
Ráadásul még ezt is sikerült "elutasított"-ra tenni "forum TELESZEMETELÉSE" okán. Grat! Csak mert kérni mertem egy módosítást. Kíváncsi lennék egy SZAVAZÁSRA!!!

Na, rövidebben: köszönöm a megfelelő választ! ... és a rövidítés megszüntetésének továbbítását!

Üdv.: Lupuj

(ne nyitogasd a bicskádat) ;-)
 
Utoljára szerkesztve:
Fent