• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kezdő vagyok

DeletedUser1198

Vendég
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
 

DeletedUser1198

Vendég
Úgy látom, nem nagyon kerestek tagokat, pedig együtt érdekesebb lenne. Na mindegy, jó játékot!
 

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
Kedves @Geugye ! :)

Szerintem, nem arra kellene várnod, hogy majd két kézzel kapkodnak utánad - a kezdők után, amúgy sem szoktak - hanem, Neked kellene a kezedbe venned az irányítást, és testvériséget keresni Magadnak! :)

Ehhez a következőket tanácsolnám (nemcsak Neked, de minden testvériséget kereső kezdőnek):
  1. Mindig olvasd el a testvériség adatlapját, akikhez csatlakozni szeretnél!!! Ha az van a nevük mellett, hogy 25/25, azt jelenti, hogy "teltház" van, kár is próbálkozni! (Max 25 fő lehet egy testvériségben!)
  2. Nézd meg, hogy mik az elvárásaik (pl. van -e aktivitási szempont, amit nem tudsz teljesíteni, vagy elvárt pontszám, amelyet még nem értél el, egyáltalán, vesznek -e fel kezdőket?!?! , stb..), ha valamelyik kritériumnak nem felelsz meg, szintén kár próbálkozni!
  3. Ha Levél általi jelentkezést kérnek, akkor annak formátuma tartalmazza az alábbiakat legalább:
  • Köszönés / megszólítás, ez az alap!!! (Nem: "hé", "csá", stb.. nyilvánvalóan),
  • Csatlakozási kérelem (Miért pont ide szeretnél belépni),
  • Bemutatkozás (Nem kötelező, de sokat javít az esélyeken),
  • Elköszönés.
Nem piszkálódni szeretnék, de amíg volt helyünk, napi 5 - 10 olyan, egyszavas jelentkezéssel találkoztam, hogy :
"Beveszel?" ; "Lééééééccci vegyél be!!!" ; "halihó", stb... , a hajam égnek állt már, amikor megláttam, hogy új levél van!! :(

Sokan "karriert akarnak építeni", és csakis a legnagyobb testvériségekhez szeretnének csatlakozni rögtön!
Ők se lepődjenek meg, ha el lesznek utasítva!!

Még valami!!!
Ha elutasítanak, nem kötelesek megindokolni!!
Sok "rossz vesztes" van, aki képtelen beletörődni az elutasításba, és még aztán is írogat, és próbálkozik, fenyegetőzik, vagy részletes indoklást vár, miután megkapta az elutasító választ, ennek szintén semmi értelme!!!

Legyen szép napod! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
Szia Géza
A Magyar Összetartó Erő Tesóság keres még tagokat.Keresd Blayzs-t.:p
Ha megfogadod fentebb Macipiri tanácsát,jobban is jársz!!;););););)
 

DeletedUser683

Vendég
:D Még jó, hogy ez egy Játékos keres testvériséget nevű topikban történik!
Kedves Geugye! Ez ne vegye el a kedvedet! Természetesen ne nézegesd végig az összes testvériség adatlapját, csak ha nagyon ráérsz, mert sok van belőlük! A vezető testvériségeket ne keresd, "nem kapkodnak utánad" meg aztán nem is sokan néznek ide fel! Tudom, egyedül vagy a játékban, nem vágod, hogy mi a rendszer, csak el szeretnél igazodni, és megnyugtatlak, itt bizony hamar eligazítanak. :) Írj pár testvériségnek, próbálkozz, kitartást, és sok szerencsét kívánok! :)

Vitainditó megjegyzések nem ebbe a témába valók, ezeket kitörtöltem
@Enamel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Erica

Veterán
A vezető testvériségeket ne keresd, "nem kapkodnak utánad" meg aztán nem is sokan néznek ide fel!
Szia
Ezt azért kicsit cáfolnám.Én is veszek fel akár 500 pontos kicsi játékost is,de ha (mint ahogyan szépen megfogalmazva Macipiri fentebb leírta)csak 25 Tagja lehet egy Testvériségnek,így ha akarnám sem tudnám felvenni,:oops:vagy kit tegyek ki helyette???
Legyen szép Napod!!!
Erica

Korábbi üzenet moderált részeire való válaszolást töröltem
@Enamel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser247

Vendég
Szia
Ezt azért kicsit cáfolnám.Én is veszek fel akár 500 pontos kicsi játékost is,de ha (mint ahogyan szépen megfogalmazva Macipiri fentebb leírta)csak 25 Tagja lehet egy Testvériségnek,így ha akarnám sem tudnám felvenni,:oops:vagy kit tegyek ki helyette???
Legyen szép Napod!!!
Erica
Sziasztok!
Erával egyetértek és tanúsítom,hogy felveszünk piciket is és sokat segítünk, hogy haladjanak!

Korábbi üzenet moderált részeire való válaszolást töröltem
@Enamel
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1118

Vendég
Szia
Ezt azért kicsit cáfolnám.Én is veszek fel akár 500 pontos kicsi játékost is,de ha (mint ahogyan szépen megfogalmazva Macipiri fentebb leírta)csak 25 Tagja lehet egy Testvériségnek,így ha akarnám sem tudnám felvenni,:oops:vagy kit tegyek ki helyette???
Legyen szép Napod!!!
Erica

Korábbi üzenet moderált részeire való válaszolást töröltem
@Enamel
Sziasztok. Alátámasztom Era állítását és mivel Testvérklán vagyunk, mi is aktív embereket toborzunk, jelenleg is 3 helyünk van. És ha Eráék telée vannak mi is veszünk fel embereket és nem utazunk a nagyokra. A lényeg az aktivitás és a csapatjáték. Jó technikával fejlődünk, amit Era alá tud támasztani.

Blayzs - Magyar Összetartó Erő
Köszi Erica :)
 

DeletedUser

Vendég
Én úgy csináltam, hogy a ranglistán picit előretekerve (tehát nem a topokhoz, de olyan középtájon) nézegettem klánokat, és írtam is néhánynak levelet. Meglepetésemre a mostani csapatom hamar felvett (nem számítottam rá, hogy ilyen kicsiként azonnal találok csapatot), a főmágus pedig nagyon kedvesen segített, bármikor, bármilyen kérdésem volt, így hamar a nyomukba eredtem, most pedig már a hetedik vagyok a 25-ből. Jó, oké, ez egy nyugis klán, senki nem rohan, de jól érzem magam. Szóval olvasgass klánleírásokat, és írj pár levelet. :) Sok sikert!
 

DeletedUser4040

Vendég
Most alakult testvériség vagyunk "KEREKASZTAL"
Amennyiben aktuális számodra, mi szeretettel várunk.
Üdv
 

Nagymami

Újonc
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
Titanik-Nagyi szívesen látna.
 

Nagymami

Újonc
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
Gyere hozzánk. Titanik-Nagyi vár.
 

Nagymami

Újonc
Sziasztok!
Kezdő játékosként keresek testvériséget, társakat. Bár a játék egyszerűnek látszik, olyan mint a Forge of Empires?? nem teljesen értem. Szóval esetleg, ha van testvériség akikhez kezdőket is bevállalnak, kérem írjon. Több helyre jelentkeztem, de nem válaszoltak, lehet már nem aktívak, vagy ilyesmi.
Köszönettel:
Géza
szia.Találtál már testvériséget?
 
Fent