• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!
  • Kedves Vendég,

    Amennyiben hibát szeretnél bejelenteni, kérjük olvasd el előbb az erre vonatkozó leírásunkat, annak érdekében hogy meggyorsítsd a javítás folyamatát!

    Ha belépési problémákba ütköztél, vagy a szerver nem elérhető, kérjük, lépj kapcsolatba velünk!

    Köszöni együttműködésed az Elvenar Csapata!

Nem hiba Kereskedő

sleeky41

Veterán
Szia!
A kereskedőnek ha kiraktam a felemelkedett árut akkor jóváírta egyből a kérdésemet, és ha egy játékos elvitte az ajánlatot
akkor is megkaptuk a kért értéket. Ma kiraktam a kérést és el is vitték egyből, viszont csak azt kaptam meg amit a kereskedő
ad amit a másik játékos vitt el a piacról annak az értékét nem.

Változás van a kereskedőnél és most már csak azt kapjuk meg amit tőle kapunk, vagy ez egy új hiba a játékba?

Köszönöm, hogy megnézitek mert addig nem rakok ki semmit a kereskedőnek.
 

Deleted User - 373998

Vendég
Szia!
A kereskedőnek ha kiraktam a felemelkedett árut akkor jóváírta egyből a kérdésemet, és ha egy játékos elvitte az ajánlatot
akkor is megkaptuk a kért értéket. Ma kiraktam a kérést és el is vitték egyből, viszont csak azt kaptam meg amit a kereskedő
ad amit a másik játékos vitt el a piacról annak az értékét nem.

Változás van a kereskedőnél és most már csak azt kapjuk meg amit tőle kapunk, vagy ez egy új hiba a játékba?

Köszönöm, hogy megnézitek mert addig nem rakok ki semmit a kereskedőnek.
Kedves @sleeky41
Ha egy Felemelkedett árut kiteszünk a Piacra, azt a rendszer azonnal jóvá is írja. Ha valaki megveszi ezt a terméket, megjelenik az értesítések fülnél, hogy valaki rácsapott erre az ajánlatra, de újból nem kapod azt meg. Tehát, nincs ilyen teoria.
Köszönöm a megértésed.
 

sleeky41

Veterán
Kedves @sleeky41
Ha egy Felemelkedett árut kiteszünk a Piacra, azt a rendszer azonnal jóvá is írja. Ha valaki megveszi ezt a terméket, megjelenik az értesítések fülnél, hogy valaki rácsapott erre az ajánlatra, de újból nem kapod azt meg. Tehát, nincs ilyen teoria.
Köszönöm a megértésed.

Köszönöm a válaszod akkor ez átmeneti hiba volt mert a matematika mindig is a kedvencem volt
és azért még két számot összetudok adni ;)

Volt 24600 öntvényem majd kiraktam a kereskedőnek 3 ajánlatot ami 3×2200 = 6600 amit egyből jóvá is írt így lett 31200
és mikor jelezte az értesítés hogy elvitték az ajálatomat akkor 37800 volt a raktáramba tehát plusz 6600 több lett.

Az értesítések meg pont azért szoktam figyelni mert mikor elviszik amit kérek árut utána egyből kirakom az új ajánlatomat a kereskedőnek, hogy minnél több felemelkedett árum legyen. A kereskedő működését is elolvastam még a csapatszellemnél
és ezért volt furcsa, hogy valami nem úgy működik ahogy kellene ezért is írtam ide, hogy esetleg változás volt e mert sehol sem olvastam róla vagy ez egy hiba!

De úgy látszik szeret a játék :) és egy kicsit kárpótolt a 600 csapatszellem jelvényért mert nekem még a kutatásban annyit
kellet berakni az ősi csodákhoz amit azóta kivettek és már nem kell berakni azoknak akik ezután csinálják meg.
 
Fent