• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Lezárva Kereskedő ajánlatétel megerősítés / visszavonás megerősítés

LestaR

Erős harcos
Sziasztok
Tudom eggyet lehet, de ez még is csak egy tőről fakad program technikai szempontból.

Miért jó az, hogy feleslegesen nyomogatom az egeret mikor kirakok, vagy visszavonok egy ajánlatot?
>>> Miért jó hogy az oldal bonyolultabb programozású (kvázi felesleges sorokból áll) ?

1. Tekintve, hogy a piaci ajánlatokat vissza lehet vonni így teljesen felesleges annak megerősítése , hogy biztos vagyok benne vagy sem, ha meg épp lecsapnak egy ajánlatra, míg nem vontam vissza (mert rosszul tettem ki) akkor meg megtanulom, hogy odafigyeljek a játékra.

2. Visszavonás megerősítése, hát ez meg aztán végképp értelmetlen. Miért? Ha visszavontam kirakom újra ennyi és megint csak tanulok figyelni a játékra.

x. Hátrány most az, hogy utólag kell törölgetni a kódból, szóval macerás. A játékélmény növelése szempontjából hasznosabb lenne, ha nem szerepelnének a fentebb említett lehetőségek..

BÚÉK és köszönet, hogy foglalkoztok vele..
 

DeletedUser3

Vendég
Félrekattintások, és egyebek megelőzése miatt kell mindkettőt megerősíteni.
Ugyan ez a helyzet az épületek bontásával.
 
Fent