• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Továbbítva Kereső funkciójának bővítése a raktárban (egyenlőre csak Mobilon)

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 12 80,0%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 3 20,0%

  • Összes szavazó
    15
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

MesterAlma13

Erős harcos
Sziasztok,

Mobilon bevezették a Keresőt a Raktárban, ami egy könnyítést jelet az épületek gyorsabb megtalálásában.

Van olyan helyzet, hogy a városunkban átrendezés után megmarad itt-ott több hely amit szeretnénk feltölteni. Ehhez valamikor elég sokat kell böngészgetni a raktárban, hogy megtaláljuk a megfelelő épülete(ke)t. Ehhez javasolnám a következő kiegészítést a keresőhöz, aminek a segítségével a „SZÁMxSZÁM” formátum beütése után kidobná a rendszer a megfelelő méretű épületeket:

1624881068520.png

tehát pl. 3x3 esetén többek között ezeket mutatná nálam:
Fagyot Bagoly Barlangja, Idős Hóember, Holdmedve, Ragyogó Apafa stb

pl. 3x4 esetén:
Elf hajó, Az Ijesztő Kocsi, Elvenádéfőzde, stb.

Én örülnék egy ilyen lehetőségnek, kíváncsi vagyok hogy mások mit látnak benne, hisz a raktárban szereplő épületeke száma egyre csak nő és nő és nő.

Köszi.
Üdv, Alma
 

Csatolmányok

  • 1624881038050.png
    1624881038050.png
    398,3 KB · Megtekintések: 3
Utoljára szerkesztve:

ElfAndie

Elf kid
Sziasztok!

Nekem ugyan még nincs átláthatatlanul sok épület a raktáramban, de azért nálam is szaporodnak a cuccok és körvonalazódik a jövő. :D
Nekem tetszik MesterAlma ötlete, praktikusnak találom.
Ugyan ő első nekifutásra a mobilalkalmazás lehetőségei közé javasolta, én javaslom ugyanezt a lehetőséget PC-re is. Ha esetleg picit később érkezik a gépekre, mint mobilra, hát istenem. :)
 

DeletedUser

Vendég
Lehetne akkor már teljessé tenni a kérést, és nem csak terület alapján, hanem előny alapján is szűrhetővé tenni (pl. aranyat, vagy lakost adó épületek). Olyanra is gondoltam már, hogy tematika alapján való rendezhetőség.
De az alap ötletet is támogatom. Apróság, de lenne haszna. PC-n is, mindenképp
 

MesterAlma13

Erős harcos
Lehetne akkor már teljessé tenni a kérést, és nem csak terület alapján, hanem előny alapján is szűrhetővé tenni (pl. aranyat, vagy lakost adó épületek). Olyanra is gondoltam már, hogy tematika alapján való rendezhetőség.
Szia, remélem szavazásra bocsátják az ötletemet, és függetlenül annak végeredményétől, kérlek nyiss majd egy új bejegyzést. Én támogatni fogom azt, mert teljesen igazad van, a kereső fejlesztésével igen könnyen lehetne rászűrni azokra az épületekre amelyek egy játékost épp érdekelhetnek.
Köszi,
Alma
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent