• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Kereső a raktárban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Rikari

Veterán
Szeretném ha a raktárunk kapna egy karakterfelismerő keresőt (egy a már ismert nagyítós szómezőt a tetején).
Különböző korokban kapunk azonos épületeket, melyek a fajuknak megfelelő helyre kerülnek a raktárba és nem egy helyen találhatók. Ha lenne egy karakterfelismerő, beírós keresőnk akkor pl. begépelném, hogy Törp pá... többet már nem is kell, akkor feldobja a raktárból az összes Törp páncélost és mást nem. Így azonnal látnám, hogy mennyi van, hogyan gazdálkodhatok velük ha harcolok. Ugyanerre jó példa, hogy az egységszórzókat is sokkal könnyebben csoportosíthatnám, ha egy ilyen keresővel beírom a keresett buff nevét, és csak azt látom összegyűjtve ami érdekel. Rosszabb esetben pedig azt, hogy nem található.
Minél nagyobb a városunk, annál több szerzeményünk van, és így talán könnyebben és gyorsabban lenne rálátásunk egyes elemek mennyiségére. Akik taktikusan játszanak és rendszeresen használják a készleteikben lévő, haladásukat, harcaikat segítő játékelemeket, azoknak kifejezetten jól jönne egy ilyen kényelmi funkció a raktárban.
Köszönöm, ha támogattok ebben a kezdeményezésben.
 

Csatolmányok

  • 2021-08-25 06 27 48.jpg
    2021-08-25 06 27 48.jpg
    69 KB · Megtekintések: 14

Kira7

Veterán
A javaslatod jó és teljesen igazad van hogy megkönnyítené , nem kéne több oldalt végig nézned az idézéseknél.
 
Utoljára szerkesztve:

Rikari

Veterán
Nem játszom androidon így nem tudtam, hogy létezik már ez a megoldás, de így legalább megerősítettél abban, hogy az elgondolás nem lehetetlen. Köszi Sleeky. :)
 

sleeky41

Veterán
Nem játszom androidon így nem tudtam, hogy létezik már ez a megoldás, de így legalább megerősítettél abban, hogy az elgondolás nem lehetetlen. Köszi Sleeky. :)

Reméljük gondolnak a számítógépes játékosokra is és hamarosan ott is lesz :) így hogy ideírtad tudják is jelezni a fejlesztőknek
 

Kira7

Veterán
Mobilon és tabon már működik ez a funkció már csak számítógépen kell a fejlesztőknek berakni
Nem is néztem eddig mobilon most hogy írtad néztem ott tök jól működik. Most már csak az kell hogy a pc-re betegyék minél előbb.
Fegyvertárak csoportos indításával együtt ezt is be lehetne tenni a pc-re is.
 

sleeky41

Veterán
Nem is néztem eddig mobilon most hogy írtad néztem ott tök jól működik. Most már csak az kell hogy a pc-re betegyék minél előbb.
Fegyvertárak csoportos indításával együtt ezt is be lehetne tenni a pc-re is.

Igen mobilon van pár olyan funkció amit igazán átrakhatnának a számítógépre is :)
Pl: van az épületek elrejtése ami szintén nagyon jó lenne, mert én a várost már tabon pakolok át sokkal jobb mint a gépen
Kira majd próbáld ki meglátod az is mennyire megkönnyítő a pakolás ;)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Mobilon és tabon már működik ez a funkció
Sziasztok!

Folyamatosan törekedünk arra, hogy játékunk mindkét platformon egyaránt azonos funkciókkal rendelkezzen, ugyanakkor mivel a fejlesztése külön történik, így elképzelhető, hogy bizonyos funkció bevezetése nem egyszerre történik meg, vagy technikailag nehezebben kivitelezhető.
A két fejlesztői csapat tisztában van egymás munkájával és a tesztek eredményeivel; azt, hogy "ez jó lenne pc-n is" értjük, de nem tekintjük továbbítandó ötletnek, hisz nyitott kapukat döngetnénk.
Kérjük, figyeljétek a frissítéseinket, hogy elsőként értesüljetek arról, ha esetleg bevezetésre kerülne a jövőben a javaslat.

További jó játékot kívánok,
Niraya
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent