• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Kellemetlen Tapasztalat

wiko

Újonc
Sziasztok!
Érdekes tapasztalatot szereztem ma. Rengeteg szomszédi segítséget kaptam, amit nem tudok használni. Főleg az Építőket motiválták sokan, bár nem építek semmit. Viszont nagy szükségem lett volna segítségre a FŐÉPÜLETBEN, amit ki is írtam felül. Velem is előfordul, hogy a kezem előbb mozog, mint kellene és mellé ütök, de azért mindig figyelek arra, hogy mire van szüksége a meglátogatott játékosnak, mert akkor segítség a segítség, ha hasznos. Én a mai rengeteg látogató közül egytől kaptam segítséget oda, ahova kértem. Azért ne szóljon már a látogatás csak a kapott aranyak és egyéb jutalmak begyűjtéséről!!!! Kis figyelmet kérek a játékostársaktól.

Jó játékot mindenkinek.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 373998

Vendég
Sziasztok!
Érdekes tapasztalatot szereztem ma. Rengeteg szomszédi segítséget kaptam, amit nem tudok használni. Főleg az Építőket motiválták sokan, bár nem építek semmit. Viszont nagy szükségem lett volna segítségre a FŐÉPÜLETBEN, amit ki is írtam felül. Velem is előfordul, hogy a kezem előbb mozog, mint kellene és mellé ütök, de azért mindig figyelek arra, hogy mire van szüksége a meglátogatott játékosnak, mert akkor segítség a segítség, ha hasznos. Én a mai rengeteg látogató közül egytől kaptam segítséget oda, ahova kértem. Azért ne szóljon már a látogatás csak a kapott aranyak és egyéb jutalmak begyűjtéséről!!!! Kis figyelmet kérek a játékostársaktól.

Jó játékot mindenkinek.
Kedves @wiko
Tudom, hogy kellemetlen az amikor nem azt kapsz amit szeretnél. Tegyél ellene, hogy odafigyeljenek jobban a kérésedre. Megnéztem a városod és javaslom (persze nem kell megfogadni) ,hogy írd ki a város nevéhez nagy betűkkel, hogy- ARANY vagy PÉNZ-. Talán ebből a sok szomszéd jobban érteni fog. Természetesen a testvériségben körlevél formájában meg lehet kérni a tagokat, hogy te hová szeretnéd kérni a napi motivációt. Sok sikert kívánok.
Szép Napot.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 204368

Vendég
én meg 500 gyémántot akartam a barkács ládámból de nem kaptam meg. szerintem ezen igényeidet h te hova szeretnéd felejtsd el :) a klántól esetleg elvárhatod de a szomszédaidtól örülj ha kapsz vhova. én is néha körbe megyek mindenkin majd biztos el fogom olvasgatni 200 embernél h ki hova szeretné. ezt is tartsd szem előtt :)
 

wiko

Újonc
T! Elvenar csapat!
A körlevelekkel hasonló a tapasztalatom. Szerettem volna tudni, hogy egyáltalán elolvassák-e az üzenetet. Nem találtam olyan lehetőséget, ahol ezt megnézhettem volna. )Lehet ez az Én hibám, mert van ilyen lehetőség, csak nem találtam még meg.
 

wiko

Újonc
T. Red1!
Értelek , csak nehezen fogadom el a dolgot. Mindenki rohan, még egy pillantásra sincs ideje felülre. De ez mégis csak egy csapat játék és így -szerintem- elvárhatnám a figyelmet, mert Én megadom a másiknak. Az udvariasság is azt kívánná, hogy ne "letudjuk" egymást az előrehaladás érdekében, hanem segítsük. Főleg, hogy "Szomszédi segítség" a neve a gyereknek.
Én még idealista vagyok, hiszek a figyelem megadásának fontosságában. Itt is tapasztaltam már sok jó példát, de sajnos az ellenkezőjét is.
Látom, hogy azok, akik már régen játszanak nem mindig gondolnak a kezdő kicsikre pl. amikor kereskednek és csak 100 ezrekben teszik. Pedig a kezdőnek kell a segítség. Neki nincs még semmiből akkora mennyisége. De talán ez már egy másik téma-bár ez is odafigyelés kérdése.
Én kihasználom a fórum lehetőségét, hogy felhívjam a figyelmet és talán akad,aki elgondolkozik ezeken a dolgokon és egy másfajta minőséget hoz a játékba. Másrészről,amikor örülnöm kellene, hogy kapok valahova, akkor nem feledkezem el arról, hogy adok is! Ez is egy szempont.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@wiko csapatjáték csak h mondjam én a csapatod vagyok hanem a szomszédod :) gondolom még kezdő játékos vagy hidd el mikor játszol pár hónapot vele téged sem fog érdekelni ki mire nyom. miért? mert megunod figyelni a pacsikat és rájösz arra h nem azon a pár ezer aranyon múlik a városod amit esetlegesen elvesztel egyes emberek rossz helyre segítésénél :) probálták már rám is erőltetni h neki kultúra kell meg 10 után csak főépületre kéri.... kis cuki volt.
igen illik visszasegíteni az embereknek de nem kell túlzásba esni vagy követelzni h neked az kell. én azt mondom becsüljük meg azt amit kapunk mert mindig lehet sokkal rosszabb
 

wiko

Újonc
Természetesen minden segítséget köszönök és becsülök. Többek között a Te tapasztalataidat is, Ebből is tanul az ember.
 

Laci0212

Erős harcos
Sziasztok!
Érdekes tapasztalatot szereztem ma. Rengeteg szomszédi segítséget kaptam, amit nem tudok használni. Főleg az Építőket motiválták sokan, bár nem építek semmit. Viszont nagy szükségem lett volna segítségre a FŐÉPÜLETBEN, amit ki is írtam felül. Velem is előfordul, hogy a kezem előbb mozog, mint kellene és mellé ütök, de azért mindig figyelek arra, hogy mire van szüksége a meglátogatott játékosnak, mert akkor segítség a segítség, ha hasznos. Én a mai rengeteg látogató közül egytől kaptam segítséget oda, ahova kértem. Azért ne szóljon már a látogatás csak a kapott aranyak és egyéb jutalmak begyűjtéséről!!!! Kis figyelmet kérek a játékostársaktól.

Jó játékot mindenkinek.
Még egy pár hónap,és "rájössz"bocs!
 

speci61

Újonc
Amíg kevés helyre kellet pacsizni még én is figyeltem ki mit kér,de mivel már több mint 300 helyre pacsizok senki ne várja el hogy még el is olvasgassam mit ír ki.Fél napom rámenne.
 

DeletedUser5850

Vendég
Sziasztok!
Csak egy pillanat és máris látod, hogy mit kér akihez beléptél.
Akinek nem ez a hozzáállása, az csak szüretelni megy a másik játékoshoz, elvárása ezek után ne legyen!
 

DeletedUser4917

Vendég
Sziasztok !
Én úgy csinálom a segítségnyújtásos pacsit , hogy először végigmegyek a csapatomon , aztán jön az aki pacsizott a szomszédok közül erre a két csoportra igyekszem odafigyelni , néha nem azt sikerül segítenem amit kérnek mert kapkodok vagy akármi miatt mellémegy .
Néha pedig végigsöprök az összes szomszédon hátha valaki visszaadja és akkor onnantól megy az adok - kapok pacsi vele .
Nem is nézem , hogy jól adják e a szomszédok mert az arany kézfogás nekem már elég , hogy törekedjek arra odafigyelni amit a másik kér ,mert az egy jó dolog , végül is mi mehet félre a saját csapat úgy is azt adja többnyire amit szeretnék a szomszédok meg ha nem akkor mi van ?
pl aki kultra kéri és főépületre kap a szomszédtól az aranyban meg alapanyagban részesül ha vissza adja , aki építőt kér azt a csapat úgy is állja , aki meg főépületet ott is a csapat adja a nagyját . A lényeg aki ad nekem arra odafigyelek , az nem is érdekel hova ad , ha elég sokáig megy az adok - kapok akkor egy idő után kialakul az odafigyelés egymásra . Mindig lesz olyan szomszédod aki figyel rád és ha kitartóan játszol sok lesz , nekem eddig 21 en adják oda ahova kérem és csak béna kis várossal rendelkezem vagyis nem játszom régóta , legalább is ezen a szerveren ;)
 

DeletedUser4917

Vendég
Még annyi , hogy azokat a szomszédaimat lepacsizom akiknél értesítés van , hogy leszedte a piaci ajánlatomat , ennyit megérdemel :)
A lényeg ha az értesítésekbe látom , hogy valaki adott akkor annak visszadom még akkor is ha semmit nem nyerek vele , olyan ez mint amikor az egyik autós jelez a másiknak , hogy mérnek és ezért óvatos legyen , nagy az esély , hogy sohasem találkoznak többet , de terjed ez a gesztus , egy kis jó , na sokat írtam bocsesz .
 

DeletedUser785

Vendég
Nem kellemetlenseg csak tudatlansag uj vagyok es fogalmam nincs mit hol keressek:( Szeretnem megtudni honan tudhatom mit termelhetek bonuszosan?
 

Wiccara

Veterán
honan tudhatom mit termelhetek bonuszosan?
Szia,
a térképen a városod felett ( 12 óra magasságában) lévő és jobba-balra ( 4 és 8 óra vonalában) lévő tartomány típusok. A másik mód, ha a főépületedbe lépsz, a normál áruknál látsz 3 sárga háttérrel kiemelt árut. Ők a bónuszosaid :)
Jó játékot!

W.
 

DeletedUser785

Vendég
Szia,
a térképen a városod felett ( 12 óra magasságában) lévő és jobba-balra ( 4 és 8 óra vonalában) lévő tartomány típusok. A másik mód, ha a főépületedbe lépsz, a normál áruknál látsz 3 sárga háttérrel kiemelt árut. Ők a bónuszosaid :)
Jó játékot!

W.

Halasan koszonom:)
 

Micu65

Felderítő
Főleg az Építőket motiválták sokan, bár nem építek semmit.
Az építőket (többször) csak akkor lehet motiválni, ha építesz valamit. Ha nem építesz semmit, és 2-3... motiválást kapsz, akkor utána már nem motiválhatják, mert "megtelik", és csak akkor lehet legközelebb motiválni, ha előtte építesz valamit. (Ez szép motiválós mondat volt :) )
 
Fent