• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Már felvetett Kaszárnyára ható bűbáj

Vélemény?

  • Támogatom

  • Ellenzem


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

bere007

Veterán
Üdv.

Sok épületre van bűbáj, mi lenne, ha ez alól a kaszárnya nem lenne kivétel? Itt is lehetne olyan, hogy a bűbáj hat 12-13 órát és a kaszárnya kiképzési idejét csökkenti 50%-al, vagy még jobban. Lehetne a neve erőteljes kiképzés. :D A nagy áldozatokkal harcolóknak jó lenne, mivel gyorsabb lenne az utánpótlás.

Vélemény?

szerk.: Mivel kiderült, hogy már továbbítva lett egy hasonló ötlet, kiterjeszteném a kiképzőpályára és a zsoldostáborra is. Igaz egy fület használnak a kiképzésre (a kiképzőpályával biztos, mert azt használtam már) de más épületben történik a kiképzés. Így ha az ottani egységeknek a gyorsabb gyártását szeretnénk azoknál az épületeknél is használni kell a bűbájt.

Így talán jobban tetszene is a tervezőknek, mivel ha más egységeket akarunk gyártani, akkor arra az épületre is kell használnunk bűbájt.
 
Utoljára szerkesztve:

bere007

Veterán
Volt már, @Macipiri (szerény személyem) adta be, és továbbítva is van! :):p


hmmm...:rolleyes:

Én fél évre rá kezdtem el játszani. :D

DE!

Amit szerény személyed nyújtott be a kaszárnyákra vonatkozik (és annak megfelelően is lett továbbítva) akkor én kiterjeszteném a bűbájt a kiképzőpályára és a zsoldostáborra is (és ha lesz a jövőben még harcászati épület, azokra is :p), hogy ott is gyorsabb legyen a kiképzés. Ez egy fület használ a kaszárnyával, de más épületben zajlik a kiképzés, így külön kell "bájolni". :D
 

DeletedUser434

Vendég
hmmm...:rolleyes:

Én fél évre rá kezdtem el játszani. :D

DE!

Amit szerény személyed nyújtott be a kaszárnyákra vonatkozik (és annak megfelelően is lett továbbítva) akkor én kiterjeszteném a bűbájt a kiképzőpályára és a zsoldostáborra is (és ha lesz a jövőben még harcászati épület, azokra is :p), hogy ott is gyorsabb legyen a kiképzés. Ez egy fület használ a kaszárnyával, de más épületben zajlik a kiképzés, így külön kell "bájolni". :D

Kedves @bere007 ! :)

Amikor Én ezt anno beadtam, még csak tervben sem volt ezen két új építmény a játékban... :p:p:p:p
Amint látható a dátumból is, nem kapkodják el, ha lesz is belőle valami.. :(
Ajánlom figyelmedbe az Ötletek, javaslatok fülnél a Továbbítottakat, valamint az Archívumot is. Érdemes átolvasni, hogy ne legyen újra és újra beadva egy-egy ötlet! :)

Szerk.:
Azon kevesek közé tartozom, akiknek bizonyíthatóan kerültek be ötletei a játékba (pl. szomszédolásnál kapott Kincsesládika), amire nagyon büszke Vagyok!
Ne haragudj tehát, ha szóvá teszek ilyen "apróságot", az önérzetem miatt van.. :D:D:D
 

bere007

Veterán
Amikor Én ezt anno beadtam, még csak tervben sem volt ezen két új építmény a játékban...

De én már gondoltam erre is és beleírtam, hogy a jövőben tervezendő épületekre is vonatkozzon. ;) :D

Ajánlom figyelmedbe az Ötletek, javaslatok fülnél a Továbbítottakat, valamint az Archívumot is.

Megpróbálom nem elfelejteni. :( :D

De így már nem ugyan az, tartalmaz plusz elemeket (pontosan kétszer annyit, vagy ha lesz a jövőben ilyen épület, akkor hozzá lesz csapva az is), a kornak megfelelően. :p:D
 
Fent