• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Javítva "Kalandos Rombolás" küldetés szövegezési (?) hibája

  • Témaindító DeletedUser434
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser434

Vendég
Sziasztok! :)

Nevezett küldetésben találtam ezt, a szövegezési (?) hibát!

Hááááááárom jelölt.jpg

Mint látható, a küldetés feltétele legalább 3 !!! Gyülekezőhely meglétét kéri, Nekem, e kritérium alapján, nem fogadhatná el teljesítettnek, hiszen csupán 1 !!! Gyülekezőhelyem van.
A küldetést, ennek ellenére, elfogadottnak minősíti a rendszer, ezért azt gondolom - és, az is lenne logikus - , hogy ez csupán elírás, és valójában csak 1 Gyülekezőhely megléte szükséges, a teljesüléshez! :)
 

Erica

Veterán
Sziasztok! :)

Nevezett küldetésben találtam ezt, a szövegezési (?) hibát!


Mint látható, a küldetés feltétele legalább 3 !!! Gyülekezőhely meglétét kéri, Nekem, e kritérium alapján, nem fogadhatná el teljesítettnek, hiszen csupán 1 !!! Gyülekezőhelyem van.
A küldetést, ennek ellenére, elfogadottnak minősíti a rendszer, ezért azt gondolom - és, az is lenne logikus - , hogy ez csupán elírás, és valójában csak 1 Gyülekezőhely megléte szükséges, a teljesüléshez! :)
hmm..még jó hogy csak egy....mivel enyhén szólva finom túlzásnak tartanám a hármat......ilyen kevés hely mellett.:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser729

Vendég
Ezt a hibát én is akartam jelenteni, megtoldanám azzal, hogy amikor megkaptam még csak 1-et kért a rendszer és időközben váltott valamikor 3-ra. Szóval eredetileg jó volt a szövegezés, csak aztán csúszott félre valami. És természetesen elfogadta, amikor felépítettem 1-et.
 

DeletedUser3

Vendég
Ez a küldetés időközben változott. Eredetileg 1 db Gyülekezőhely volt szükséges, viszont később a szöveg az új követelményeket írta. Ez a rendszerben akkor még nem változott, a legutóbbi frissítés óta viszont már ténylegesen három épület kell.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent