• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Kaland jelvényeinek a száma

Támogatod az ötlet továbbítását?

  • Támogatom

    Szavazatok: 56 72,7%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 21 27,3%

  • Összes szavazó
    77
  • A szavazás lezárult .

sleeky41

Veterán
Talán ennek nagyobb sikere lesz :)

A kaland ötletem a következő lenne!

Mindenki tudja előre melyik utat fogja megcsinálni és ahhoz mennyi jelvényre van szüksége a csapatnak. A szervezést előtte minden testvériség magának
készíti el. De amikor már a tényleges jelvények számát kell begyűjteni, na akkor van, hogy várni kell még a játékos válaszol mert ugye nem mindenki tudja egyből adni a számokat. Pedig lehet a csapat már elkészült azzal a jelvénnyel, de még sem tudnak még mást gyártani mert várni kell.

És itt jönne az ötletem:

A főmágus és a mágusok látnák a sajátjuk és a csapat eddigi összes jelvényeinek számát, mert ahogy kész lenne egy játékos a jelvénnyel a csapat listába is egyből megjelenne. A lenti képen lehet látni, hogy nézne ki. Olyan mint a bajnoki pontszámai, ahogy valaki megcsinál egy tartományt a gép már újra számolja a pontokat, itt meg a jelvényeket. Ez csak a tervezést segítené elő, minden más maradna a régi.


1600609635379.png
 

Rikari

Veterán
Jó ötletnek tartom, hogyha lenne statisztikája annak amit a csapat már legyártott és automatán beíródna. Erre mindenféle excelles táblázatokat gyártogatunk, és a tagok vezették, hogy mit gyártanak, mi készült el. Ez nem kis macera, a ponttatlanságot, az időigényt beszámítva, hogy a táblázat naprakész legyen amíg a kaland tart. Ez az egyetlen sor nagy segítség lenne abban, hogy aki a kalandot vezeti csak rápillant és azonnal tudja mondani, hogy mire kell még rágyúrni. Nem érdekel, hogy ennek mekkora esélye van, nem is latolgatom, hogy beépítenék-e a jövőben, de ha lenne belőle valami az nagyon szuper lenne. Mindenképpen támogatlak Sleeky ebben a dologban. :)
 

DeletedUser4050

Vendég
Sziasztok!
Ez 1 nagyon szuper ötlet.Sok időt sporolhatnánk meg vele.Nem beszélve arról,hogy a táblázatokat nem is tudta mindenki vezetni vagy időhiány vagy pedig hiába magyarázod mit kell csinálni egyszerűen nem érti.Ilyenkor vagy dob 1 üzit és beírom,vagy nem is tudjuk mi van nála.Tehát én mindenképpen támogatom:) !
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot.

A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

sleeky41

Veterán
GreenKnight látom te nem szavaztad meg az ötletet, elárulod mi nem tetszik rajta, hogy lehessen változtatni azon ami nem jó!
 

GreenKnight

Veterán
GreenKnight látom te nem szavaztad meg az ötletet, elárulod mi nem tetszik rajta, hogy lehessen változtatni azon ami nem jó!
Nem tudsz rajta tökéletesíteni, mert magával az ötlettel nem értek egyet. Számomra a kaland pont a csapat együttműködéséről, fegyelmezettségéről, összmunkájáról szól, amit nem a fejlesztőknek és a technikának kell megoldani.
Az örvény idején már többször sikerült túlterhelni a szervert. Ha ez is bevezetésre kerülne, akkor a lerohadás lenne az alapállapot. Mindezt csak azért, mert egy csapat nem tud együttműködni.
 

sleeky41

Veterán
Nem tudsz rajta tökéletesíteni, mert magával az ötlettel nem értek egyet. Számomra a kaland pont a csapat együttműködéséről, fegyelmezettségéről, összmunkájáról szól, amit nem a fejlesztőknek és a technikának kell megoldani.
Az örvény idején már többször sikerült túlterhelni a szervert. Ha ez is bevezetésre kerülne, akkor a lerohadás lenne az alapállapot. Mindezt csak azért, mert egy csapat nem tud együttműködni.

Az amiről te beszélsz az a server része :) aminek van kapacitása és véges, amiről én írtam meg a szoftver része és akkora icike - picike változtatás ami nem befolyásolja a servert. A bajnokin is nagyon jól működik a csapat pontjainak számolása, na ez is ugyan az lenne csak itt a jelvényeket számolná, és látod a server simán működik tőle ;)

A csapat együttműködés meg ugyan úgy megmarad, csak kevesebb hibalehetőséggel lehetne a jelvények pontos számát meghatározni.

Fegyelmezettségről meg annyit, hogy itt azért szerintem többségben felnőt emberek játszanak akiket nem hiszem, hogy meg kellene nevelni. Tudod nálunk van aki nem szeretné megadni a telefonszámát és facebook csoportba sem akar belépni, és én ezt tiszteletbe tartom, de ezért nem fogok senkit sem kirakni mert a magánéletéhez ragaszkodik!
 

Erica

Veterán
Sziasztok
Teljesen egyet kell értenem @GreenKnight testvéremmel, hiszen a szervert, már a legutolsó újítás is kissé megterhelte a Testvériségi kalandnál. Persze tudom, ez nem a mi feladatunk, és nem is nekünk kell megoldani. A negatív kritika másik felét is osztom vele, hiszen egy csapatjáték feladata az, hogy az adott Testvériség összefogjon, megbeszéljék a termelést a haladás javára. Ha ez nincs meg, lehet itt akkor ezer új segítő táblázat is. Ez olyan mint a Torony, vagy csinálja mindenki rendesen, vagy csak félgőzzel, de akkor csak fél siker jár érte. ;)
 
Utoljára szerkesztve:

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Látom szavazás kell a bevezetéshez
Kedves @sleeky41 !

Az ötletek fejlődési stádiumáról itt olvashatsz bővebben:

Annak érdekében, hogy minél többen, minél szívesebben szavazhassanak, a voksok mostantól nem lesznek nyilvánosak; csupán a szavazatok száma és a százalékos megoszlás.
Bízunk benne, hogy ezzel is elősegítjük, hogy minél többen részesei legyenek Elvenar varázslatos világának fejlődésében!

További jó játékot!
Niraya
 
Utoljára szerkesztve:

sleeky41

Veterán
Köszönöm szépen a levelet amit kaptam de nem tudtam, hogy itt nem lehet írni a játékosoknak, hogy szavazzanak az ötletemre. A fórum szabályzatban sincs erről írva semmi, hogy nem lehet támogatókat keresni és írni nekik.

Elnézést kérek attól aki likelta a hozzászólásomat és megkértem arra, hogy a szavazatával is támogassa az ötletemet és ezt zaklatásnak vette.
 

Deleted User - 204368

Vendég
@sleeky41 .... most komolyan kunyerálsz h támogassák az ötletedet??? ne zaklass már másokat majd eldöntik h akarnak-e résztvenni ebben vagy nem...
 
Fent