• Kedves olvasó,

    Ahhoz, hogy a fórumon zajló beszélgetésekben részt vehess, vagy saját témákat nyithass, szükséged van egy játékbeli felhasználói fiókra. REGISZTRÁLJ ITT!

Visszautasítva Kaland hozzá járulás pontos "listázása"

Támogatod a javaslatot?

  • Támogatom

    Szavazatok: 9 39,1%
  • Nem támogatom

    Szavazatok: 14 60,9%

  • Összes szavazó
    23
  • A szavazás lezárult .

Dallas1975

Felderítő
Üdv

A most megjelent ki tett és ki nem tett még újításból kiindulva szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül ha lenne tényleges ( szép nagy áttekinthető ablakba) lista hogy ki mit ,és mennyit tett bele a közös levesbe , akár összeadva akár 3 külön lapon ( út).

Hozzáteszem rólam tudják hogy heti és bajnokiba tolom a közös szekeret ( kicsit meguntam a kalandot ,nem én adom el a fél várost vagy raktározom) de akik tényleg nagyon szeretik a kalandot biztos örülnének egy egyértelmű áttekinthető listának ,senkinek nincs kedve egyesével nézegetni ,főleg hogy 3 önálló út van.

Mivel a rendszer úgy is tudja ki mit mennyit , talán nem is nagy munka hogy ezt is meg lehessen nézni.
 

Csillagos

Tapasztalt építő
Sőt,ha lúd, legyen kövér! Ha megvan a lista, akkor jutalom is járhatna a top x hozzájárulónak a bajnokihoz hasonlóan, beárazva az egyes jelvényeket ;)
 

Dallas1975

Felderítő
Sőt,ha lúd, legyen kövér! Ha megvan a lista, akkor jutalom is járhatna a top x hozzájárulónak a bajnokihoz hasonlóan, beárazva az egyes jelvényeket ;)
De ha nem is szó szerint beárazva a jelvényeket , de legalább egy Top 3 valami "nagyobb" nyereménnyel ,a nagyon sok száz manúval-műhellyel-miegyéb játszóknak nem tudom hogy lehetne jól kitalálni az arányos nyereményt :) ,de egy kicsit erősebb top 3 nyeremény adna versenyt úgy gondolom, szó mindkettő lehetőség jó :)
Fogadjunk hogy te nagyba tolod ? :p
 

Laci0212

Erős harcos
Üdv

A most megjelent ki tett és ki nem tett még újításból kiindulva szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül ha lenne tényleges ( szép nagy áttekinthető ablakba) lista hogy ki mit ,és mennyit tett bele a közös levesbe , akár összeadva akár 3 külön lapon ( út).

Hozzáteszem rólam tudják hogy heti és bajnokiba tolom a közös szekeret ( kicsit meguntam a kalandot ,nem én adom el a fél várost vagy raktározom) de akik tényleg nagyon szeretik a kalandot biztos örülnének egy egyértelmű áttekinthető listának ,senkinek nincs kedve egyesével nézegetni ,főleg hogy 3 önálló út van.

Mivel a rendszer úgy is tudja ki mit mennyit , talán nem is nagy munka hogy ezt is meg lehessen nézni.
Szia
Nem hiszem, hogy a kalandnak erről kéne szólnia.Nekem általában a kalandból igazából nincs szükségem semmire, kivéve az Óriáskereket,mégis mindig telepakolom a városaimat, a CSAPATÉRT!
Úgy gondolom, nem tenne jót a tesóságoknak a "verseny".
 

Wiccara

Veterán
szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül
Szerintem éppen ellenkezőleg!
A bajnoki teljesen más, adott tartományok, kiszámítható időközönként. Attól, hogy valaki 0-24 online, nem lesz versenyre motiváló másoknak.
A jelenlegi kalandjutalmak alapból sem motiválják a maximalizálást, ezért a "kényelmesen egy úton" nem a mennyiségi termelésekről szól.
Józsi bácsi, márciusba csak 257 db sört csapolt, tessék belehúzni, kétszer ennyit várunk el, mert itt aztán verseny van!
Nem támogatom, nem a versenyszellemet, hanem az ellentéteket erősítené; mert itt az idő az igazi kihívás, ez pedig még mindig csak egy játék és nem munka.
 

Zaron

Felderítő
A most megjelent ki tett és ki nem tett még újításból kiindulva szerintem nagyon jót tenne a versenyszellemnek csapaton belül ha lenne tényleges... lista hogy ki mit ,és mennyit tett bele a közös levesbe , akár összeadva akár 3 külön lapon ( út).
Aki akarja, össze tudja számolni táblázat nélkül is, ki mit tett a közösbe, de nem ez a fontos. (Aki kíváncsi, dolgozzon meg érte. Mi táblázatban vezettük egy ideig, kinél mi várható, és kire kell várni a nyitással, nehogy kimaradjon.) A betett jelvények száma, fajtája sem összehasonlítható, azonkívül függ attól, mennyi helye van manuk vagy műhelyek lerakására például valakinek, mikor tud belépni a játékba. Ha valóban folyamatosan jelen lenne sem biztos, hogy épp időben ér egy útponthoz és nem előzik meg. Véleményem szerint egy jó testvériség tagjai örülnek annak, ha senki sem marad ki a lehetőségből, a teljesítmény mértékétől függetlenül.
 

Dallas1975

Felderítő
Szerintem éppen ellenkezőleg!
A bajnoki teljesen más, adott tartományok, kiszámítható időközönként. Attól, hogy valaki 0-24 online, nem lesz versenyre motiváló másoknak.
A jelenlegi kalandjutalmak alapból sem motiválják a maximalizálást, ezért a "kényelmesen egy úton" nem a mennyiségi termelésekről szól.
Józsi bácsi, márciusba csak 257 db sört csapolt, tessék belehúzni, kétszer ennyit várunk el, mert itt aztán verseny van!
Nem támogatom, nem a versenyszellemet, hanem az ellentéteket erősítené; mert itt az idő az igazi kihívás, ez pedig még mindig csak egy játék és nem munka.

Szia.
Egyet is értek meg nem is ,hiszen a 0-24 versenyez a "másik" 0-24 játékossal ,és ők miért ne versenyezzenek ,a játék egész évbe egyéni játék inkább mint csapat ,a ranglistának sincs akkor értelem mert valaki 4 éve ,én csak 2 éve játszok ,(ehez képest van ranglista pontos csoda,nyilván a kb. egyszerre kezdő embereknek)hogy hasonlítja akkor össze az embereket ? :) A kényelmesen egy úton meg csapat függő , pont a nevetséges (10 db 10 perces gyorsító) miatt kellene valami +, ha valaki nem akarja nem kap ,de ha valaki szereti a kalandot érezze már hogy megérte eladni-raktározni a fél városát ,az hogy kinek mennyi ideje van csak "személyeskedés" vagyis ha valaki nem megy le futni a gátra ne irigykedjen arra aki lemegy és fitteb lesz :) A kétszer többet várunk el dologról meg eszembe jut hogy pld. nálunk nem ! elvárás az 1600 bajnoki és a torony "x" szintje ,de mégis MINDEN nagyobb csapatnál ki van írva hogy 1600 bajnoki és x torony szintet elvárunk ,a nagyobb csapatokba kétlem hogy sok olyan játszik aki csak napi 1x tud belépni. vagyis ha egy csapat nem akar akkor NE ! versenyezen ,de ne vegyük el azoktól a lehetőséget akik akarnak. És ez a lényeg , döntsék el a játékosok-csapatok hogy akarnak e versenyezni vagy sem ,nem kötelező ,a válaszodba egy kicsit azt érzem hogy ha neked nem kell akkor másnak se keljen .) mert a bajnoki és heti is időfűgő tud lenni. és írom ezt úgy hogy nálunk nem én vagyok a "kalandos" csapattag ,de tudom hogy jópáran meg mennyire várták.

Talán még annyit a "kényelmes egy útról" hogy az örvény bár ismétlődik ,de végtelen ,vagyis a csapatok közötti végeredményt az örvény dönti el ,nem a 3-9 út, oda végtelen cucc kell :)
 
Utoljára szerkesztve:

Zaron

Felderítő
... az örvény bár ismétlődik ,de végtelen ,vagyis a csapatok közötti végeredményt az örvény dönti el ,nem a 3-9 út, oda végtelen cucc kell :)
Attól függ, mennyi időt hagy az örvényre a testvériség. (Bár ismétlődik, nem végtelen.) Az útpont jó esetben több pontot ad a végén, mint az örvény egy-egy fordulója, és időben sem lehet előre kiszámítani, melyik halad gyorsabban. nem általánosítanék. ;)
 

Dallas1975

Felderítő
Attól függ, mennyi időt hagy az örvényre a testvériség. (Bár ismétlődik, nem végtelen.) Az útpont jó esetben több pontot ad a végén, mint az örvény egy-egy fordulója, és időben sem lehet előre kiszámítani, melyik halad gyorsabban. nem általánosítanék. ;)
Bakker kiforgatod kicsit a szavaim ,nyilván addig végtelen amig tart a kaland.... és hát ki kell rakni a 9 utat ,de a 3 pályán a nyalókákat mind megéri ,de volt pár "pötty" amit nem érte volna meg kirakni ( 1-2 talán) és inkább örvény ,például utsó sárga tuti. legalábbis nekünk .) Viszont mi nem is vagyunk az a nagyon aktív csapat év közbe, mégis 4. 5. 6. hely is volt már ,a bronzról szó szerint az utsó 1 órába estünk el a 4. helynél ,ezzel arra célzok hogy lehet hogy ráférne egy kis vérfrissítés a kalandra ha egy olyan csapat is mint mi ilyen jó helyen tud végezni .) pedig itt nincsenek "kaland"-városok fenntartva a csapat fele "játszogat" kategória :)
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. A jelenlegi ötletet szavazásra bocsájtottuk, annak érdekében, hogy megtudjuk mit gondoltok róla. Kérünk benneteket, hogy szavazzatok!

Köszönjük együttműködésetek!
 

Ymojo

Újonc
Sziasztok!

Szuper csapatunk van (a Winyandoron) igazán jó tesók egytől-egyig. Ne kelljen már "a testvériségi kalandban" a személyes helyezést
a "versenyt a kimutatást" erőltetni. A kaladjáték egy közös élmény - ne kerüljön szégyentáblára senki ha fontosabb dolga volt a "való világban"
vagy a családiélete nem engedi meg, hogy naponta 2-szer vagy 3-szor " tudjon aratni a kaland során.
Elfelejtkezünk arról, hogy a játék a kikapcsolódásról szól és nem egy 2. MUNKAHELY.
Nálunk soha nem okozott gondot és nem öntött el a méreg és irigység valakit ha más csak egy-két feladatot tudott teljesíteni és más is részesült a jutalomból.
 

Niraya

Fórum moderátor
Elvenar Csapat
Fórum moderátor
Köszönjük szépen a játékunk fejlesztésével kapcsolatos javaslatot. Sajnos az ötletet nem tudjuk továbbítani, mivel nem érte el a szükséges támogatottságot a közösség részéről.
Kérjük, ha bármilyen más javaslatotok lenne, osszátok meg velünk, örömmel olvasnánk őket.
 
Fent